Rozkład: Ciekawie w Zabrzu oraz Ostravie, startuje II liga kobiet

Dodano przez GoT | 17 marca 2017 14:09
Licznik odwiedzin: 463

W naszym weekendowym rozkładzie jazdy szybko pokażemy wam z kim, kiedy i gdzie swoje mecze będą rozgrywać nasze zgody i sekcje GieKSy. Tydzień temu sezon rozpoczęły nasze rezerwy, a w tym tygodniu do walki staną również piłkarki GKS-u.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 22. kolejki Nice I ligi zmierzy się z Sandecją w Zabrzu.  Górnicy aktualnie zajmują miejsce 8. Na koncie Górnika widnieje 30 punktów a piłkarze Sandecji zajmują 5 pozycję i mają na swoim koncie 33 punkty. W poprzedniej kolejce Górnik przegrał swój mecz na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:1, natomiast goście wygrali u siebie 5:0 z Zagłębiem Sosnowiec.

Mecz GÓRNIK ZABRZE – SANDECJA NOWY SĄCZ dzisiaj (17.03) o godzinie 19:00.

 

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra z Opavą na wyjeździe. Piłkarze z Ostrawy w swoim ostatnim meczu przegrali z Frydek-Mistek 2:1. Banik aktualnie jest na pozycji wicelidera i uzbierał do tej pory 36 punkty. Rywal znajduję się tuż za Banikiem i jest na 3 pozycji z 35 punktami a w swoim ostatnim spotkaniu wygrał na wyjeździe z Usti 1:0.

Mecz  SFC OPAVA – BANIK OSTRAWA  jutro(18.03) o godzinie 14:00.

 

GKS KATOWICE – REZERWY

Rezerwy katowickiej GieKSy w poprzedniej kolejce zremisowały 3:3 z Polonią Poraj. W 19. kolejce IV ligi zmierzą się z RKS-em Grodziec. Nasza drużyna zajmuję aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów, ponieważ z rozgrywek wycofał się Nadwiślan Góra, natomiast goście są na miejscu 5 i uzbierali 30 punktów.

Mecz RKS GRODZIEC (Będzin) – GKS KATOWICE II jutro(18.03) o godzinie 15:30.

 

GKS KATOWICE

Nasz pierwszy zespół natomiast zmierzy się ze Zagłębiem Sosnowiec na wyjeździe. W poprzedniej kolejce GieKSiarze zremisowali u siebie 2:2 z Stomilem, natomiast Zagłębie przegrało 5:0 z Sandecją w Nowym Sączu.  Więcej informacji o składach, rywalu na naszej stronie.

Mecz ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS KATOWICE dziś(17.03) o godzinie 20:45.

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Nasi siatkarze po poprzedniej porażce u siebie 3:2 z Cuprum Lubin, tym razem zagrają na wyjeździe z Czarnymi Radom. Gospodarze poprzednie spotkanie przegrali z Jastrzębskim Węglem 3:0 i po 27 kolejkach mają 40 punkty i zajmują 8 pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 36 punktów i są na 10 pozycji.

Mecz  CZARNI RADOM – GKS KATOWICE dziś(17.03) o godzinie 18:00.

 

GKS KATOWICE – KOBIETY

Drużyna żeńska w ten weekend rozpocznie rundę wiosenną na wyjeździe z AZS-em Wałbrzych. Nasze piłkarki jak na razie są na pozycji lidera z kompletem zwycięstw, natomiast rywalki znajdują się na 7 pozycji z 14 punktami po 11 rozegranych kolejkach.

Mecz AZS PWSZ II WAŁBRZYCH – GKS KATOWICE jutro(18.03) o godzinie 14:00.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Afa — 17 marca 2017 @ 21:03

    Żabole wygrali i nie jest to dla nas za dobry wynik. Dużo lepszy byłby remis… Jak niy wygromy na Aldrajchu bydzie niyciekawie.
    Jutro Baniczek! Oby wygrał ten ważny szpil.

 

Dodaj komentarz

*