Rozkład jazdy: Górnik jeszcze walczy, przymusowa przerwa rezerw

Dodano przez GoT | 21 kwietnia 2017 17:23
Licznik odwiedzin: 910

W naszym weekendowym rozkładzie jazdy szybko pokażemy wam z kim, kiedy i gdzie swoje mecze będą rozgrywać nasze zgody i sekcje GieKSy. Przypominamy, że w rozgrywkach występują aktualnie piłkarskie sekcje GieKSy, oraz zgodowicze z Zabrza oraz z Ostrawy. Przerwę w rozgrywkach mają aktualnie siatkarze i hokeiści.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 27. kolejki Nice I ligi zmierzy się z Wigrami przy Roosvelta.  Górnicy aktualnie zajmują miejsce 8. Na koncie Górnika widnieje 38 punktów a piłkarze Wigier zajmują 6 pozycję i mają na swoim koncie 41 punktów. W swoim ostatnim meczu Górnik wygrał swój mecz na wyjeździe z Bytovią 1:0, natomiast goście przegrali 1:0 na własnym boisku.

Mecz GÓRNIK ZABRZE – WIGRY SUWAŁKI dziś (21.04) o godzinie 20:45.

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra z Mas Taborsko u siebie. Piłkarze z Ostrawy w swoim ostatnim meczu zremisowali z Ceske Budojovice 2:2. Banik aktualnie jest na pozycji wicelidera i uzbierał do tej pory 47 punktów. Rywal jest na 8 pozycji z 31 punktami a w swoim ostatnim spotkaniu wygrał u siebie z Usti 2:0.

Mecz  BANIK OSTRAWA – MAS TABORSKO  w niedzielę (23.04) o godzinie 17:00.

 

GKS KATOWICE – REZERWY

Rezerwy katowickiej GieKSy w poprzedniej kolejce wygrały walkowerem 3:0 z Nadwiślanem Góra, który wycofał się z rozgrywek. W 24.kolejce IV ligi katowiczanie mieli się zmierzyć z Szombierkami Bytom, ale z powodu złego stanu boiska mecz został odwołany i przeniesiony na inny termin.

 

GKS KATOWICE

Nasz pierwszy zespół natomiast zmierzy się ze Stalą Mielec. W poprzedniej kolejce GieKSiarze przegrali u siebie 2:0 z Miedzią, natomiast Stal przegrała 1:0 ze Sandecją na wyjeździe.  Więcej informacji o składach, rywalu na naszej stronie.

Mecz  STAL MIELEC – GKS KATOWICE  jutro(22.04) o godzinie 17:45.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*