Rozkład jazdy: Powrót Górnika oraz Banika, czas przerwy dla hokeistów

Dodano przez GoT | 3 marca 2017 12:05
Licznik odwiedzin: 1168

W naszym weekendowym rozkładzie jazdy dojdzie do zmiany z porównaniem do ostatnich aktualności o sekcjach GieKSy czy zaprzyjaźnionym Górniku czy Baniku. Stanie się tak, ponieważ od tego tygodnia do boju w swoich rozgrywkach staną zarówno Górnik jak i Banik. Z kolei przerwę w rozgrywkach aktualnie będą mieć nasi hokeiści, którzy ostatnio ulegli w fazie play-off zawodnikom GKS-u Tychy. Tak samo musimy jeszcze poczekać na start rozgrywek ligowych w IV lidze, gdzie grają nasze rezerwy oraz II lidze, gdzie gra nasza drużyna żeńska.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 20. kolejki Nice I ligi zmierzy się z GKS-em Tychy. Górnicy aktualnie zajmują miejsce 7. Na koncie Górnika widnieje 27 punktów a tyszanie zajmują 17 pozycję i mają na swoim koncie 17 punktów. W poprzedniej kolejce Górnik wygrał  swój mecz na wyjeździe z Stalą Mielec 2:1 natomiast goście wygrali u siebie 3:0 z Zagłębiem Sosnowiec.

Mecz GÓRNIK ZABRZE – GKS TYCHY dzisiaj(03.03) o godzinie 20:45.

 

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra z Usti n.L. u siebie. Piłkarze z Ostrawy w swoim ostatnim meczu wygrali z Sigmą 1:0. Banik aktualnie jest na pozycji wicelidera i uzbierał do tej pory 33 punkty. Rywal znajduję się na 8 pozycji i uzbierał 23 punkty a swoim ostatnim spotkaniu wygrał na wyjeździe z Sokolov 2:0.

Mecz BANIK OSTRAWA – USTI NAD LABEM jutro(04.03) o godzinie 15:00.

 

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Nasi siatkarze po poprzedniej wygranej na wyjeździe 3:2 z Espadonem Szczecin, tym razem zagrają u siebie z Skrą Bełchatów. Goście poprzednie spotkanie wygrali z Jastrzębskim Węglem 3:2 i po 24 kolejkach mają 53 punkty i zajmują 3 pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 34 punktów i są na 9 pozycji.

Mecz GKS KATOWICE – SKRA BEŁCHATÓW jutro o godzinie 20:00.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*