[ROZKŁAD JAZDY] Pracowita sobota

Dodano przez GoT | 3 listopada 2017 13:30
Licznik odwiedzin: 797

Sobota będzie ciekawym dniem, wypełniona różnymi wydarzeniami sportowymi. Jednak najistotniejszy pojedynek, zostanie rozegrany dzisiaj! Hokejowe derby Katowic, bo o tym mowa, odbędą się za parę godzin w Spodku. Spotkanie Tauron KH GKS Katowice – Naprzód Janów rozpocznie się o godzinie 18.30.

W sobotę swoje spotkanie rozegrają nasi przyjaciele. Górnik Zabrze zmierzy się na własnym terenie z Lechem Poznań, spotkanie rozpocznie się o 20.30. Natomiast Banik Ostrawa również na swoim boisku podejmie Młodą Bolesław, mecz zacznie się o godzinie 15.00.

Nasze piłkarki również swój mecz rozegrają w sobotę, lecz o godzinie 11.00, tym razem na wyjeździe zmierzą się z Wandą Nową Hutą. Piłkarze pierwszego zespołu zmierzą się o godzinie 18.00 z Olimpią Grudziądz. Wszystkich w tym miejscu zapraszamy na Bukową. To nasz kibicowski obowiązek, pamiętajmy o tym.

W sobotę odbędzie się również pojedynek siatkarzy. GKS Katowice zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała, spotkanie rozpocznie się o 17.00

Weekend możemy zakończyć tak jak zaczęliśmy, czyli hokejowo. Tym razem Tauron KH GKS Katowice zmierzy się w Spodku z SMS-em PZHL U20 Katowice, spotkanie odbędzie się o 17.00

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*