Rozkład: Podwójny pojedynek Bielsko-Biała vs Katowice, siatkarze walczą z sąsiadem w tabeli

Dodano przez GoT | 31 marca 2017 14:22
Licznik odwiedzin: 703

W naszym weekendowym rozkładzie jazdy szybko pokażemy wam z kim, kiedy i gdzie swoje mecze będą rozgrywać nasze zgody i sekcje GieKSy. Przypominamy, że w rozgrywkach występują aktualnie wszystkie sekcje oprócz hokeistów, którzy mają przerwę w rozgrywkach.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 24. kolejki Nice I ligi zmierzy się z MKS-em w Kluczborku.  Górnicy aktualnie zajmują miejsce 7. Na koncie Górnika widnieje 33 punkty a piłkarze Kluczborka zajmują 18 pozycję i mają na swoim koncie 13 punktów. W swoim ostatnim meczu Górnik wygrał swój mecz u siebie z Sandecją Nowy Sącz 2:0, natomiast gospodarze przegrali 4:1 także z Sandecją.

Mecz MKS KLUCZBORK –  GÓRNIK ZABRZE jutro (01.04) o godzinie 19:00.

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra z Vlasim u siebie. Piłkarze z Ostrawy w swoim ostatnim meczu wygrali z Opavą 1:0. Banik aktualnie jest na pozycji wicelidera i uzbierał do tej pory 39 punktów. Rywal jest na 5 pozycji z 32 punktami a w swoim ostatnim spotkaniu zremisował u siebie z Usti 1:1.

Mecz BANIK OSTRAWA – VLASIM  w niedzielę (02.04) o godzinie 13:30.

 

GKS KATOWICE – REZERWY

Rezerwy katowickiej GieKSy w poprzedniej kolejce wygrały 2:0 z rezerwami GKS-u Tychy. W 21. kolejce IV ligi zmierzą się z MKS-em Myszków. Nasza drużyna zajmuję aktualnie 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów, natomiast goście są na miejscu 12 i uzbierali 24 punkty.

Mecz MKS MYSZKÓW – GKS KATOWICE II jutro(01.04) o godzinie 17:00.

 

GKS KATOWICE

Nasz pierwszy zespół natomiast zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W poprzedniej kolejce GieKSiarze przegrali na wyjeździe 1:0 z Zagłębiem, natomiast Podbeskidzie zremisowało 2:2 z Stomilem u siebie.  Więcej informacji o składach, rywalu na naszej stronie.

Mecz GKS KATOWICE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA dziś(31.03) o godzinie 20:45.

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Nasi siatkarze po poprzedniej porażce u siebie 3:2 z Jastrzębskim Węglem, tym razem zagrają na wyjeździe z Politechniką Warszawską. Gospodarze poprzednie spotkanie przegrali z Zaksą 3:0 i po 29 kolejkach mają 37 punktów i zajmują 10 pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 39 punktów i są na 9 pozycji.

Mecz  POLITECHNIKA WARSZAWSKA – GKS KATOWICE jutro(01.04) o godzinie 14:45.

 

GKS KATOWICE – KOBIETY

Drużyna żeńska w poprzedni weekend wygrała swoje spotkanie 6:0 z LZS Pakosławice u siebie a tym razem zagrają na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała. Nasze piłkarki jak na razie są na pozycji lidera z kompletem zwycięstw, natomiast rywalki znajdują się na 2 pozycji z 31 punktami po 13 rozegranych kolejkach.

Mecz REKORD BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE jutro(01.04) o godzinie 17:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*