[RYWAL] Beniaminek na awans?

Dodano przez marcepan | 27 listopada 2018 22:02
Licznik odwiedzin: 350

Po sobotniej klęsce w zaległym spotkaniu 19. kolejki podejmiemy ŁKS Łódź. W środę nasz zespół czeka trudne zadanie, ponieważ podopieczni trenera Moskala są jednym z najciekawiej grających zespołów w pierwszoligowej stawce i zajmują pozycję wicelidera. Początek meczu o godzinie 18:00.

W pierwszym spotkaniu GKS Katowice zagrał do bólu skutecznie i wygrał po golu Rumina. Bohaterem spotkania został Mariusz Pawełek, który kilkukrotnie ratował zespół przed utratą bramki. ŁKS Łódź w tamtym spotkaniu grał z dużym polotem i wymiennością pozycji, która sprawiała duże problemy naszym zawodnikom.

ŁKS śrubuje serię meczów bez porażki, w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 11 punktów. Drużyna z Łodzi spisuje się imponująco w ofensywie, w tym momencie jest trzecim zespołem w lidze pod kątem liczby strzelonych bramek. Podopieczni Moskala zdobyli 29 bramek. Najlepszym strzelcem zespołu jest Rafał Kujawa, były zawodnik naszego zespołu, który 6 razy wpisał się na listę strzelców. Bryła, Ramirez oraz Rozwandowicz mają na swoim koncie po 4 trafienia. Powyższe statystyki pokazują, że drużyna nie jest uzależniona od jednego zawodnika, co utrudnia grę przeciwnikowi.

W ŁKS-ie poza czołowymi strzelcami warto zwrócić uwagę na zawodników z regionu, którzy pełnią ważne role w drużynie. Bramkarz Kołba występuje w zespole nieprzerwanie od czwartej ligi. Imponuje dwóch bardzo młodych zawodników — Sobociński i Pyrdoł. Obaj otrzymali powołania od trenera Magiery na ostatnie zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*