[RYWAL] Solidny drugoligowiec ze Stargardu

Dodano przez marcepan | 15 sierpnia 2019 13:00
Licznik odwiedzin: 340

W drugim meczu wyjazdowym katowiczanie ponownie wybiorą się nad morze. Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół Błękitnych Stargard.

Trenerem drużyny pozostał Adam Topolski, który rozpoczął pracę przed poprzednimi rozgrywkami. Szkoleniowiec zachował posadę mimo słabego sezonu i walki o utrzymanie do ostatnich kolejek. Błękitni zakończyli rozgrywki z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.

W czasie przerwy letniej 12 nowych zawodników podpisało kontrakty z klubem, natomiast 11 piłkarzy pożegnało się ze Stargardem. Najciekawszy transfer do klubu to Wojciech Fadecki, który reprezentował barwy I-ligowej Warty Poznań. Przed startem rozgrywek do naszego zespołu dołączył Grzegorz Rogala, który w poprzednim sezonie rozegrał w barwach Błękitnych 29 meczów we wszystkich rozgrywkach. Zdecydowana większość graczy, którzy pożegnali się ze Stargardem dołączyła do klubów z niższych szczebli rozgrywkowych.

W tym sezonie Błękitni zdobyli do tej pory sześć oczek, odnosząc dwa zwycięstwa w trzech spotkaniach. Jedyna porażka zespołu trenera Topolskiego miała miejsce w Łodzi z Widzewem.

W sezonie 2014/15 Błękitni z Bartłomiejem Poczobutem w składzie dotarli do 1/2 finału Pucharu Polski i znaleźli się na ustach całej piłkarskiej Polski.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*