[RYWAL] Spokojna zima w Jastrzębiu

Dodano przez marcepan | 15 marca 2019 10:41
Licznik odwiedzin: 248

Beniaminek z Jastrzębia po bardzo udanej rundzie jesiennej mógł spokojnie przygotowywać się do drugiej części sezonu. Podopieczni trenera Skrobacza niespodziewanie spędzili zimę na miejscu w pierwszej ósemce. Drużyna z niskim budżetem oraz niemająca w składzie znanych nazwisk regularnie punktowała na przestrzeni całej rundy. Jastrzębianie potrafili urwać punkty faworyzowanym drużynom.

GKS opuścili zawodnicy, którzy odgrywali marginalne role w rundzie jesiennej. Wszyscy dołączyli w czasie przerwy do drużyn z niższych poziomów rozgrywkowych. W Jastrzębiu skupiono się na zwiększeniu rywalizacji w drużynie. Ściągnięto kilku zawodników na różne pozycje. Największymi wzmocnieniami powinni okazać się Wolniewicz z Górnika oraz wyróżniający się w Garbarni Wróbel.

Jastrzębianie przygotowywali się do rozgrywek w Polsce. Sparingi rozpoczęli od dwóch porażek z Piastem i Rakowem. Następnie przyszła seria siedmiu meczów bez porażki, z których pięć wygrali z drużynami z niższych poziomów rozgrywkowych. W końcowym etapie podopieczni Skrobacza zremisowali z Górnikiem i Puszczą.

GKS Jastrzębie mimo trzech porażek w pięciu ostatnich meczach zajmuje miejsce w górnej części tabeli ze znaczną stratą do miejsca premiowanego awansem i solidną zaliczką nad ekipami, które bronią się przed spadkiem.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*