Rzepka: Widać było chęć

Dodano przez Shellu | 1 kwietnia 2012 00:32
Licznik odwiedzin: 710

Po meczu z Dolcanem Ząbki rozmawialiśmy z obrońcą GKS – Tomaszem Rzepką.

Wróciłeś na boisko po kontuzji, jak się czujesz fizycznie?

Przerwa jednak się odbiła, co było widać, boisko było ciężkie i w końcówce nogi odmawiały posłuszeństwa. Najważniejsze, że jednak dzisiaj wygraliśmy.

Nie grałeś ostatnio, ale byłeś przy drużynie. Czy wasze morale podniosło się po tym meczu?

Na pewno morale się podniosło, punkty zawsze będą podnosić morale. Co prawda dzisiaj opady śniegu były dosyć mocne, ale strzeliliśmy w końcu bramki, cisnęliśmy do przodu i zdominowaliśmy rywala, tak jak chcieliśmy po tym falstarcie u siebie. Jednak morale będzie się podnosić wtedy, kiedy tych zwycięstw będzie więcej. Teraz nie ma co się za bardzo podniecać, od poniedziałku trzeba myśleć o Stróżach i następnych rywalach.

Mówi się, że łatwiej się broni w takich warunkach atmosferycznych. Jednak graliście pod wiatr, a więc to było łatwo czy trudno?

Ani łatwo, ani trudno. Gra się nam w miarę fajnie układała w drugiej połowie i aura raczej wpływu na to nie miała. Graliśmy pod wiatr z tym śniegiem nieszczęsnym, ale było widać naszą chęć, żeby iść do przodu. Sytuacji mieliśmy co niemiara, chociaż trzeba oddać, że rywal też się parę razy zerwał do akcji. Ale fajnie, że wygraliśmy i trzy punkty zostały w Katowicach.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*