Rzut oka z Blaszoka #14 – Zadanie wykonane

Dodano przez Karol | 30 sierpnia 2016 08:30
Licznik odwiedzin: 1591

Liga pędzi jak szalona i już kilka dni po spotkaniu z Zagłębiem mieliśmy okazję znów spotkać się przy Bukowej. Niezła gra we wspomnianym meczu, idealny dzień oraz pora mogły zachęcić kibiców do pojawienia się na stadionie, jednak… jakoś nie zachęciły. Zmagania GKS ze Zniczem obserwowali znów tylko najwierniejsi.

Słabą frekwencję, która zmusiła znów do zamknięcia sektora A, nieco osłodziły dobry doping oraz oczekiwane zwycięstwo. Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo „u siebie”, okraszone dodatkowo zdobyciem przez Grzegorza Goncerza 50. bramki w naszych barwach. Po meczu była okazja by skandować jego nazwisko. Dawno nie było okazji by w ten sposób fetować któregoś z naszych piłkarzy…

Chwilę przed ostatnim gwizdkiem gniazdo zostało opanowane przez małolatów, którzy wyjątkowo na tym meczu przeszli z sektora 2. Trybuny Głównej i wspomogli Blaszok w dopingu z rewelacyjnym skutkiem. Zaraz po wizycie na gnieździe ramię w ramię ze starszymi kolegami przybijali piątki piłkarzom. Po obu stronach płotu byli tym razem Ci, którzy należycie wykonali swoje zadanie. Teraz czas na powtórkę w Bielsku – zapisy idą nieźle – a tydzień później z Wisłą Puławy u siebie!

Podsumowanie:
Oprawa: brak
Frekwencja: 1800
Goście: 0
Wydarzenia: –

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*