Rzut oka z Blaszoka #32 – Pozytywny impuls

Dodano przez Karol | 24 sierpnia 2017 09:00
Licznik odwiedzin: 2148

W przeddzień meczu z Chojniczanką odbyło się w Katowicach spotkanie kilkuset osób ze wszystkich grup kibicowskich działających wokół GieKSy, głównym tematem nie był jednak ten mecz lecz nadchodzące spotkanie z Odrą Opole, na którym ma nastąpić prawdziwa reaktywacja Blaszoka.

Mecz z Chojniczanką jawił się tymczasem jako typowe zawody dla koneserów, ot kolejna okazja do spotkania ze znajomymi – tym razem w  środku tygodnia. Ci, którzy idąc na mecz ostrzyli sobie zęby na dobry doping – jaki zazwyczaj można usłyszeć przy meczach w środku tygodnia – nie zawiedli się. Blaszok dał radę a i Główna kilkukrotnie przyłączała się do śpiewu. Wsparcie trybun dało pozytywny impuls piłkarzom do walki, a piłkarze… odwdzięczyli się tym razem rzeczywiście waleczną postawą, co z kolei powodowało pozytywną reakcję zwrotną kibiców. Dobiegała już 30. minuta spotkania kiedy po raz pierwszy po udanej akcji GKS w ataku, na Blaszoku zrobiło się naprawdę głośno. Do końca spotkania wrzawa podnosiła się jeszcze kilkukrotnie przy okazjach do strzelenia gola przez naszych piłkarzy, czuć było typowo piłkarskie emocje a wynik pomagał. Kto miał być ten był, nikt chyba nie jest zawiedziony, teraz czas na niedzielę…

Zdarzały się w naszej najnowszej historii znaczące mecze w sierpniu. Kilka dni temu minęło 5 lat odkąd Rafał Górak wygłosił swoje pamiętne słowa, że „to nie jest gra w bierki ani domek z zabawkami…” po wywalczonym w końcówce remisie z bardzo silną wtedy Cracovią. Jeśli nie pamiętacie to przypomnijcie sobie: https://www.youtube.com/watch?v=xxJFnbcgNno jak może być i w niedzielę w żółtej koszulce i z szalikiem wpadnijcie na Blaszok. Do zobaczenia!

Podsumowanie:
Oprawa: brak
Frekwencja: 1850
Goście: 0
Wydarzenia: –

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*