Rzut oka z Blaszoka #35 – Jesienna szaruga

Dodano przez Karol | 24 września 2017 13:20
Licznik odwiedzin: 1408

Pierwszy mecz z tak zwanego „trójpaku” wypadł nieprawdopodobnie blado, jeszcze miesiąc temu nikt przy Bukowej nie spodziewał się, że będzie aż tak źle. Fatalna frekwencja, która zbiegła się z ogłoszeniem przez Prezydenta Katowic, że sezon jest już stracony.

Do głośnych słów Marcina Krupy odnieśli się kibice z Blaszoka przy pomocy transparentu z napisem Marcin Krupa dziękujemy za „wsparcie”. Kibice spełnili swoją powinność i wbrew wszystkim złym okolicznościom jak zawsze razem z pierwszym gwizdkiem ruszyli z prawdziwym wsparciem dla piłkarzy. W pierwszej połowie wydawało się nawet, że tym razem ludzie w żółtych koszulkach starają się na nie zasłużyć. Skończyło się jednak jak zwykle…

Ten mecz mógł wyróżniać się na tle dziesiątków podobnych przede wszystkim wynikiem i pozytywnymi emocjami, mogącymi poprawić nieco humory GieKSiarzom na ten przygnębiający jesienny weekend. Nie wyróżnił się… Już tylko jeden mecz dzieli nas wyczekiwanych przez kilkanaście lat derbów. Trafiają one fatalnie, na najgorszy okres od lat. Co z tego wynika? Niewiele. Głównie fakt, że każdy z  nas musi zrobić wszystko by już na meczu ze Stomilem frekwencja dała szansę na porządny trening wokalny. Gówno serwowane nam od dawna przez piłkarzy (i nie tylko) nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za postawę i wynik w derbach z odwiecznym wrogiem. Spotkanie ze Stomilem musi być preludium do najważniejszego meczu w sezonie, dobrą rozgrzewką.

Do zobaczenia!

Podsumowanie:
Oprawa: –
Frekwencja: 1330
Goście: 75
Wydarzenia: –

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*