Sadzawicki: W GieKSie ktoś powinien powiedzieć co jest grane

Dodano przez Błażej | 17 września 2017 19:51
Licznik odwiedzin: 3593

Po spotkaniu ze Stalą porozmawialiśmy chwilę z naszym byłym zawodnikiem Dominikiem Sadzawickim. Oto co miał do powiedzenia o meczu oraz o sytuacji w GieKSie:

GieKSa.pl: Gratulacje za wygraną dla was i chyba za pierwszą połowę bo za drugą chyba dostaniecie naganę od trenera?

Sadzawicki: Na pewno nagana będzie bo pierwsza połowa była dobra, strzelamy 3 bramki i w szatnie przerwie powtarzamy sobie by na spokojnie kontrolować te spotkanie, by nie powtórzyć tego co wydarzyło się na wiosnę. Niestety strzelili nam dwie bramki – pierwsza po dobrej akcji, druga przypadkowa. Było nerwowo, ale na szczęście udało nam się wygrać to spotkanie.

Pierwsza połowa to duża agresja z waszej strony, napędzona jeszcze szybko strzeloną bramką. Tak chcieliście grać?

Mieliśmy takie założenia by siadać pressingiem na rywalach. W polskiej lidze ciężko idzie wychodzenie z niego. Było to dziś widać bo GieKSa miała problem a najlepiej pokazała to trzecia bramka gdzie założyliśmy pressing i szybko odzyskaliśmy piłkę i strzeliliśmy gola.

Zaskoczyła was słaba gra GieKSy w tym okresie?  

Byliśmy przygotowani do tego spotkania, wiedzieliśmy jakie GieKSa ma słabe strony i wykorzystaliśmy to w pierwszej połowie. W drugiej GieKSa pokazała, że jest groźna i ma indywidualności, które potrafią grać.

Są indywidualności, ale od lat nie ma drużyny. Wasz trener przyznawał, że w Mielcu rodzi się nowa drużyna. Powiedz co stoi za waszym sukcesem, że tutaj się da tak prowadzić drużynę i ją zbudować?

Ciężko powiedzieć co jest sukcesem. Jest wiele czynników – mamy dobre relacje w szatni, jest codzienna praca na treningach, próbujemy budować nasz team i to się udaje, jest również trener. W GieKSie to ciężko mi się wypowiadać bo u nas wszystko fajnie wygląda. Myślę, że też jest drużyna, ale na boisku nie potrafią tego zaprezentować. Może powinien ktoś mocniej uderzyć w stół i powiedzieć co jest grane.

Kto powinien to zrobić Twoim zdaniem?  

Nie siedzę w środku drużyny, nie wiem jakie są relacje. U nas takimi rzeczami zajęłaby się rada drużyny. Jeśli chodzi o GieKSę to myślę, że są tam zawodnicy z charakterem, którzy wyciągną ten zespół do góry.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. darek — 17 września 2017 @ 21:09

    sadzawicki wie ze oni graja przeciwko mandryszowi

 

Dodaj komentarz

*