[Sędzia i kartki] 4 piłkarzy z szansami na wakacje po Grudziądzu

Dodano przez kosa | 24 maja 2018 16:48
Licznik odwiedzin: 1836

W 33. kolejce pierwszej ligi GieKSa rozegra spotkanie w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią. Nasi rywale walczą o utrzymanie m.in. z Górnikiem, a arbitrem spotkania będzie Jacek Małyszek z… Lublina, który znajduje się niecałe 30 kilometrów od Łęcznej.

Jacek Małyszek sędziował nam ostatnio w zeszłym sezonie w Kluczborku. Jest to dość szczęśliwy arbiter dla naszej drużyny – wygraliśmy aż 5 z 9 spotkań, które nam prowadził. Pozostałe zakończyły się dwoma remisami i dwiema porażkami. Rywale także mogą być zadowoleni – bilans spotkań mają 6-3-2, a Małyszek sędziował im ostatnio w kwietniu tego roku, gdy zremisowali w Olsztynie. 

W tym sezonie arbiter w 15 spotkaniach pokazał 75 żółtych kartek (38 dla gospodarzy i 37 dla gości), 3 czerwone kartki (wszystkie dla gości) oraz podyktował 2 rzuty karne (również dla gości). Daje to średnio 5 żółtych kartek na mecz. Nie powinniśmy się spodziewać wykluczenia i rzutu karnego, bo Małyszek rzadko sięga po takie rozwiązania (odpowiednio w co piątym i ósmym spotkaniu). 

W naszej drużynie „szanse” na wcześniejsze wakacje i pauzę w meczu z Górnikiem Łęczna z powodu żółtych kartek mają: Adrian Błąd, Bartłomiej Kalinkowski, Tomasz Midzierski i Kamil Słaby. „Wystarczy” dostać żółtą kartkę w niedzielnym meczu. Czy któryś z naszych zawodników skorzysta z takiej opcji?

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Hasiokowi kopacze — 25 maja 2018 @ 09:14

  Fany odnalezione. Smrody strzelili z dupy i kablówki na swoich. Ale oni są jednak ciency…

 2. HL1964 — 24 maja 2018 @ 21:55

  Brak awansu to tylko dzięki kibicom tzn ultrasmiasto kibice wymagają h.. wie czego A miasto wciula leci 15lat z stadionem

 3. Hasiokowi kopacze — 24 maja 2018 @ 19:27

  Mam nadzieję że oba te mecze te nasze kurwy przegrają. Skoro już po frajerski daliście się wyjebać smrodom i dzbanom, to teraz podłużcie się Olimpii i Łęcznej, tak żeby smrody spadły z hukiem. Sorry ale jeśli tego nie zrobicie to boję się że ktoś wam zrobi krzywdę na kato…

 4. Kibol — 24 maja 2018 @ 17:10

  W niedziele wszyscy na mecz dziewcząt z całymi rodzinami podziekujmy i wspierajmy nasze dziewczyny w tym awansie do EKSTRAKLASY !!!!!!

 

Dodaj komentarz

*