[SĘDZIA, KARTKI, POGODA] Malec w Głogowie

Dodano przez kosa | 13 września 2018 13:16
Licznik odwiedzin: 332

Paweł Malec będzie prowadził jutrzejszy zawody w Głogowie. Nikt nie pauzuje za kartki. Pogoda zapowiada się idealna do grania w piłkę.

Malec sędziował nam dotychczas jedynie raz – 17 maja 2015 roku przegraliśmy w Ostródzie 0:1. Czerwoną kartkę zobaczył wtedy Adrian Frańczak, a spotkanie pamiętać mogą z obecnej kadry jeszcze Mateusz Kamiński oraz… Rafał Remisz, który reprezentował wtedy barwy Stomilu. Chrobremu arbiter ten prowadził zawody czterokrotnie, w których bilans mają wyrównany: 1 wygrana, 2 remisy i 1 porażka. Ostatni mecz Malec „gwizdał” im w tym sezonie, gdy zremisowali 1:1 w Tychach. Michał Borecki został usunięty za dwie żółte kartki, a wyrównującą bramkę strzelił Przemysław Trytko w ostatniej minucie gry z rzutu karnego.

33-letni arbiter z Łodzi w poprzednim sezonie prowadził 14 spotkań w II lidze, w których pokazał 59 żółtych kartek (średnio ponad 4 na mecz), 3 czerwone (średnio jedna na trzy mecze) i podyktował 9 rzutów karnych (średnio w dwóch meczach na trzy spotkania). Jak więc widzimy, jest to rozjemca sięgający dość często po gwizdek. W tym sezonie znalazło to potwierdzenie: Malec sędziował 4 mecze w I lidze, w których pokazał 21 żółtych kartek (ponad 5 na mecz), 4 czerwone (1 na mecz) i podyktował 1 rzut karny.

W obu drużynach nikt nie pauzuje za kartki. W GieKSie uważać na „żółtko” musi Kacper Tabiś, bo ewentualna kara wykluczy go ze środowego spotkania z Odrą Opole. Równolegle do meczu naszej drużyny będzie toczył się pojedynek Odry z Termalicą. Dwóch piłkarzy gospodarzy (Rafał Niziołek i Jakub Habusta) jest zagrożonych wykluczeniem ze spotkania z GieKSą.

Pogoda powinna być sprzyjająca graniu – nie będzie deszczu, a temperatura powietrza będzie oscylowała w okolicach 18 stopni Celsjusza.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*