[SĘDZIA, KARTKI, POGODA] Paweł Malec rozjemcą sobotniej potyczki z Podbeskidziem

Dodano przez mzG | 8 listopada 2018 22:08
Licznik odwiedzin: 472

Po raz drugi w tym sezonie sędzią wyjazdowego meczu GieKSy będzie Paweł Malec. W sobotę w Bielsku-Białej do dyspozycji Dariusza Dudka będą wszyscy zawodnicy. W Podbeskidziu za 4 żółta kartkę w poprzednim spotkaniu pauzuje Guga Palawandiszwili. Będzie wietrznie z opadami.

Ten 33-letni sędzia z Łodzi sędziował nam dwukrotnie – z Chrobrym Głogów w bieżącym sezonie oraz ze Stomilem Olsztyn w sezonie 2014/15. Oba spotkania przegraliśmy na wyjeździe, odpowiednio 0:1 i 0:2. W meczach Malca GieKSa 2 razy przegrała, notując bilans bramkowy 0:3. Malec przeciwnikom sędziował raz – w obecnym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski przeciwko MKS Kluczbork. Mecz zakończył się wyjazdowym zwycięstwem zespołu z Bielska 2:0.

W aktualnym sezonie Malec sędziował 9 meczów (8 w ramach rozgrywek 1. ligi oraz jedno pucharowe). Pokazał 43 żółte kartki (26 dla gospodarzy, 17 dla gości), 4 czerwone kartki (2 dla gospodarzy, 2 dla gości) oraz podyktował 3 rzuty karne (ciekawostka: żaden z zespołów strzelających „11” nie wygrał meczu).

W pierwszej lidze za kartki pauzuje się po 4, 8 i 12 żółtej kartce, dlatego obie drużyny mogą przygotowywać się do spotkania w komplecie. Zagrożeni nieobecnością w następnym spotkaniu są Adrian Frańczak, Kamil Kurowski, Damian Michalik, Bartłomiej Poczobut oraz Kacper Tabiś. W Podbeskidziu pauzuje Guga Palawandiszwili, pozostali zawodnicy będą dostępni do dyspozycji Krzysztofa Brede, między innymi były piłkarz GieKSy – Grzegorz Goncerz. Warto obserwować spotkanie domowe ŁKS-u Łódź przeciwko Chrobremu Głogów, ponieważ o jedną żółtą kartkę od przymusowej pauzy są Lukáš Bielák, Patryk Bryła, Jan Grzesik, Rafał Kujawa, Jan Sobociński oraz Maciej Wolski (aktualnie wszyscy zarobili po 3 „żółtka” w 1. lidze).

W sobotnie popołudnie w Bielsku-Białej zapowiada się między 5 a 10 stopni Celsjusza oraz przewidywane są opady i wiatr.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Solski — 9 listopada 2018 @ 14:21

    U nas niestety po absencji kartkowej wraca Lisowski 🙁 .

  2. Wujek Adidas — 9 listopada 2018 @ 01:26

    Guga Palawandishvili w ostatnim meczu obejrzał 4 „żółtko” więc chyba on nie może grać, taki pozytyw na siłę 😛

    racja, dzięki /mzG

 

Dodaj komentarz

*