Siatkarskie ferie z GieKSą spędź w Spodku!

Dodano przez Błażej | 11 stycznia 2017 09:09
Licznik odwiedzin: 1172

Ferie w województwie śląskim rozpoczną się już za kilka dni więc nasz klub przygotował bardzo fajną promocję dla zorganizowanych grup, które chciałyby zobaczyć siatkarzy w legendarnej hali.

Klub zaprasza do kontaktu grupy zorganizowane dzieci i młodzieży ze szkół, świetlic, klubów sportowych oraz innych instytucji. Każda uprzednio zgłoszona grupa wejdzie do Spodka za darmo! Na bezpłatny wstęp mogą również liczyć opiekunowie (wychowawcy, trenerzy). Wszystkie informacje otrzymacie  pod numerem telefonu T: 692 430 339 oraz pod adresem mailowym E: dorota.morawska(@) gkskatowice.eu.

Siatkarska GieKSa w Spodku zagra dwukrotnie podczas ferii.  We wtorek 17 stycznia o zagra z LOTOSEM Treflem Gdańsk (godz. 18.00), a w poniedziałek 23 stycznia z BBTS-em Bielsko-Biała (godz. 18.00).

Wszystkich kibiców zachęcamy również do uczestnictwa w tych bardzo ciekawie zapowiadających się spotkaniach, tradycyjnie dla kibiców z małymi „pociechami” będzie dostępna strefa dla najmłodszych. Bilety do kupienia w Strefie GieKSy, salonach Empik oraz stronie Kupbilet.pl

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*