Siatkówka opanowała katowicki Rynek!

Dodano przez Klaudia | 24 sierpnia 2017 19:15
Licznik odwiedzin: 641

W ostatnich dniach mogliście zauważyć wzmożoną aktywność w kwestii promocji Mistrzostw Europy w piłce siatkowej – Eurovolley 2017.  W pięciu polskich miastach utworzone zostały strefy kibica, w których każdy fan siatkówki mógł aktywnie spędzić czas. Nie inaczej było w Katowicach za sprawą współpracy klubu z Urzędem Miasta Katowice i Polskim Związkiem Piłki Siatkowej!

„Dni siatkówki” odbyły się na katowickim Rynku. Choć z założenia trwać miały 3 dni, w rzeczywistości, ze względu na złe warunki atmosferyczne udało się je przeprowadzić jedynie w poniedziałek i wtorek. Owszem, w niedzielę znalazło się parę śmiałków, którzy mimo ulewy rozgrywali mecze na tonących boiskach, jednak nie było ich zbyt wiele. W ten dzień wystawiony został również oficjalny puchar Eurovolley2017, do którego każdy mógł podejść, zobaczyć z bliska i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Co innego w dwa pozostałe dni. Na obecnych kibiców czekała masa atrakcji. Boiska do siatkówki, ścianka do zdjęć z naszymi siatkarzami, konkursy, serwowanie do celu, pomiar prędkości odbicia oraz tradycyjnie już, dla najmłodszej części widowni: malowanie buziek, kolorowanki, tory przeszkód, mini siatkówka, dmuchańce i wiele, wiele innych… Nad wszystkim czuwali zawodnicy siatkarskiej sekcji GKS-u Katowice, którzy chętnie rozgrywali mecze z wszystkimi chętnymi uczestnikami.

Osoby, które pojawiły się na katowickim Rynku mogły zdobyć bilety na mecze rozgrywane w Spodku oraz masę gadżetów przygotowaną specjalnie na tę okazję. Przypominamy, że już dziś o 20:30 odbędzie się mecz otwarcia, w którym trzymamy kciuki za zwycięstwo Polaków nad Serbami!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*