Sklep „Blaszok” w samym centrum miasta!

Dodano przez kosa | 27 lutego 2018 09:00
Licznik odwiedzin: 1778

Już dziś, dokładnie w urodziny GieKSy, zostanie otwarty sklep kibica „Blaszok”. Będzie się on mieścił na ulicy św. Stanisława 8, czyli w samym centrum miasta!

Sklep zostanie otwarty dzisiaj (tj. wtorek, 27 lutego) o godzinie 15:00. „Blaszok” będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i okazjonalnie w soboty. W sklepie oprócz gadżetów będzie można zakupić bilety na wszystkie sekcje klubu. 

Na otwarcie przygotowano dwie atrakcje. Pierwsze dziesięć osób, które wyda minimum 196,40 złotych otrzyma podwójne zaproszenie na film”Dekada GieKSy”, który będzie wyświetlany w Kinie Kosmos w poniedziałek (5.03). Od 16:00 w sklepie pojawią się legendy GKS Katowice – Jan Furtok i Janusz Jojko. Będzie można z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autografy.

Przypominamy także o akcji zbierania lajków dla fanpage sklepu (kliknij tutaj). Za każdy pełny tysiąc lajków do niedzieli (4.03) w całym tygodniu przed Rakowem wszystkie żółte koszulki będą przecenione o 5 proc.! Jeśli więc zrobimy wspólnie 2000 polubień fanpage Blaszok, to żółte koszulki będą przecenione o 10 proc.!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*