[SKRÓT] Gdzie się podziała.. tamta defensywa?

Dodano przez koles1989 | 18 marca 2017 01:41
Licznik odwiedzin: 1272

Katowiczanie znów w frajerski sposób zostali pozbawieni punktów. Znów rewelacyjna gra w pierwszej połowie i znów partactwo w kolejnych 45 minutach. Co się dzieje?!

Zapraszam do obejrzenia materiału ze spotkania, akcje głównie z pierwszej połowie, bo w drugiej naszej drużyny już nie było.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Tom — 19 marca 2017 @ 08:10

  A jak takie sprawy załatwia się w wojski, w pracy, czy dziecko w szkole ?
  Karać , karać i jeszcze raz karać, nie nauczyciela dowódce kompani, czy szefa produkcji albo zastępce dyrektora.
  Tylko karze się pracownika, albo finansowo, albo zmianą stanowiska pracy , na gorszą- cięższą, no i do tego mniejsza kasa, co oni są lepsi ?

  Jak ja sobie nie radzę w pracy czy ktoś inny w innej dziedzinie to co psychoterapię robią ? W dupę kapa i zapierdalaj więcej, aż się nauczysz wyrobisz.

  Zajebałbym im połowę kasy, tak na początek…….

 2. Irishman — 18 marca 2017 @ 11:56

  Zajebista runda jesienna jest w tym momencie tak samo istotne jak to, że zajebiście gramy w I połowach meczów. Liczy się efekt końcowy, a ten jest taki, że ostro pikujemy w dół, a trener jest totalnie pogubiony przeprowadza jakieś dramatyczne zmiany, które regularnie jeszcze pogarszają sytuacje.

  Nie mówię, żeby już teraz wyciągać jakieś konsekwencje personalne ale trzeba się nad tym zacząć zastanawiać. Inna sprawa, że wątpie, aby prezes Cygan był do tego zdolny. Z resztą – piłkarze zawodzą ale siatkarze odwrotnie więc wszystko się zgadza. I tylko serca wiernych od lat kibiców piłkarskich znowu krwawią…

 3. Lukasz — 18 marca 2017 @ 09:53

  Brzeczek out??? Co za bzdura!! Runda jesienna zajebista a na wiosne juz trenera trzeba wyjeba*???

 4. Jacek T. — 18 marca 2017 @ 09:16

  Brzeczek OUT!!!

 

Dodaj komentarz

*