[SKRÓT] Koniec naszych cierpień

Dodano przez jaska | 4 czerwca 2018 01:02
Licznik odwiedzin: 642

Meczem z Górnikiem Łęczna kończymy sezon w nie najlepszych humorach. Pierwsza połowa „w miarę mogła się podobać” i to goście powinni schodzić do szatni z bramkową przewagą. W przerwie meczu odbył się finał „Zagraj na Bukowej”. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z osiedla Witosa pokonując Paderewę 1-0.

W drugiej odsłonie meczu obydwie drużyny były już nieco zmęczone „intensywnym” sezonem. Najlepszą sytuację dla gospodarzy wykorzystał w 85. min Łukasz Zejdler, dając GieKSie prowadzenie w meczu i tym samym pkt zostały w Katowicach. Poniżej zapraszamy na obejrzenie skrótu wraz z „małym” bonusem.