[SKRÓT] Remisowo na Bukowej 1

Dodano przez jaska | 30 kwietnia 2018 01:32
Licznik odwiedzin: 1243

Po niespodziewanej środowej porażce z Puszczą Niepołomice, tym razem przyszła kolej na bezbramkowy remis z Bytowią Bytów. Pierwsza połowa była przespana przez naszych zawodników. Dopiero druga odsłona meczu dostarczyła trochę piłkarskich emocji. Zapraszamy na poniższy skrót z tego meczu.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Irishman — 30 kwietnia 2018 @ 05:22

    Wczoraj twierdziłem, że Prokić zagrał fatalnie, dziś, po obejrzeniu i „wyklatkowaniu” skrót twierdzę, że to była katastrofa. On znalazł się kilka centymetrów od PIŁKI MECZOWEJ! Wystarczyło, żeby trafił e nią swoja „lepszą”, lewa noga, a on trafił w słupek.
    Naprawdę trzeba by dać chłopu odpocząć, bo nic nie daje drużynie, a wręcz przeciwnie – marnuje kontrataki, marnuje dobre sytuacje. Tylko, że trener tego nie zrobi, bo on nie ma innego pomysłu na naszą ofensywę. No i efekt jest taki, że bez dobrej gry Andrei, bez jego wyjść nasza siła z przodu spada o 75%
    @Mecza, piszesz, że Goncerz nic nie daje, a tymczasem wczoraj jedyne zagrożenie dla Bytovii było po jego strzałach! Tu z kolei progres jest coraz większy, bo dotąd on w ogóle nie dochodził do sytuacji bramkowych, a wczoraj mógł zostać ojcem zwycięstwa!

 

Dodaj komentarz

*