Słaby: Jesteśmy skuteczni w ataku i wygrywamy kolejne spotkanie

Dodano przez Błażej | 22 kwietnia 2018 04:09
Licznik odwiedzin: 872

Spotkanie z Chrobrym było drugim z rzędu, w którym Kamil Słaby wystąpił od pierwszych minut. Poczytajcie, co miał do powiedzenia po tym spotkaniu nasz boczny obrońca.

GieKSa.pl: Dziś drugi występ z rzędu i mam wrażenie, że dziś było w twojej grze więcej spokoju? 

Słaby: Wiadomo po takiej przerwie wejść od pierwszej minuty na boisku dobrego przeciwnika nie jest łatwo. Nie byłem zadowolony z tego występu i chyba każdy to widział, że mogło to lepiej wyglądać. Ważne, że wygraliśmy w środę. Dziś miałem większą pewność. Nasza gra wynika z tego, że unikamy nerwowych sytuacji, czasem potrzeba nam więcej spokoju. Jesteśmy skuteczni w ataku i wygrywamy kolejne spotkanie. 

Dziś obronie dużo dało to, że GieKSa dłużej potrafiła przytrzymać piłkę? 

Na pewno tak. Jeśli po odbiorze pierwsze podanie jest dokładne, to dalej łatwiej nam grać w przodzie. Więcej spokoju mamy wtedy i jest to naturalne. Ważne by piłka nie latała nad głową napastnika, a mógł on ją dalej rozgrywać.

Jakie widzisz różnice między twoją grą w Sandecji, gdzie strzelałeś bramki, a występami w GieKSie? 

Miałem trochę szczęścia w Sandecji, bo piłka mnie szukała. Od trenera w Sandecji miałem wolność w graniu do przodu, w GieKSie trener chce, by tylko jedna flanka w akcji była odkryta. Drugi boczny obrońca ma wtedy zostawać na swej pozycji. Na tą chwilę jest to skuteczne. 

W środę Niepołomice.

Myślę, że będzie to bardzo trudne spotkanie. Rywale to taka trochę drużyna nieprzewidywalna. Nie może nas zgubić fakt, że Puszcza nie będzie atakować od pierwszych minut. Fizycznie powinno być dobrze, bo jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. potf — 22 kwietnia 2018 @ 11:23

    Podobał mi się mecz w jego wykonaniu, twarda i nieustępliwa gra w obronie, w mojej opinii to jest gość do pierwszej 11.

 

Dodaj komentarz

*