[SPARING] Wygrana GieKSy w kolejnym sparingu w Turcji

Dodano przez Błażej | 13 lutego 2018 17:28
Licznik odwiedzin: 1113

W trzecim spotkaniu sparingowym w Turcji GieKSa pokonała duński zespół  FC Fredericia 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dawid Plizga, dla którego był to drugi gol na tureckiej ziemi.

W spotkaniu wystąpił słoweński napastnik Dalibor Volas, który jest testowany w klubie. Zawodnik przeszedł testy medyczne i najprawdopodobniej podpisze kontrakt z klubem. W sparingowym meczu trener Paszulewicz wystawił napastnika od pierwszej minuty i dał mu pograć 55 minut. Pierwszy raz podczas sparingów nie była zmieniana w przerwie cała 11-stka. Wydaje się, że powoli kształtuje się wyjściowy skład, który będzie najbliższy temu, jaki wyjdzie w pierwszym meczu na wiosnę w Niepołomicach.

Bramkę z tego spotkania oraz wypowiedź pomeczową Mateusza Kamińskiego możecie zobaczyć w materiałach przygotowanych przez oficjalną stronę klubu.