[SPARING] Wygrana GieKSy w kolejnym sparingu w Turcji

Dodano przez Błażej | 13 lutego 2018 17:28
Licznik odwiedzin: 1202

W trzecim spotkaniu sparingowym w Turcji GieKSa pokonała duński zespół  FC Fredericia 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dawid Plizga, dla którego był to drugi gol na tureckiej ziemi. 

W spotkaniu wystąpił słoweński napastnik Dalibor Volas, który jest testowany w klubie. Zawodnik przeszedł testy medyczne i najprawdopodobniej podpisze kontrakt z klubem. W sparingowym meczu trener Paszulewicz wystawił napastnika od pierwszej minuty i dał mu pograć 55 minut. Pierwszy raz podczas sparingów nie była zmieniana w przerwie cała 11-stka. Wydaje się, że powoli kształtuje się wyjściowy skład, który będzie najbliższy temu, jaki wyjdzie w pierwszym meczu na wiosnę w Niepołomicach. 

Bramkę z tego spotkania oraz wypowiedź pomeczową Mateusza Kamińskiego możecie zobaczyć w materiałach przygotowanych przez oficjalną stronę klubu.

.
GKS Katowice 1:0 FC Fredericia (1:0)
Bramka: Plizga (14)
Skład GKS Katowice: Abramowicz – Frańczak (63. Mokwa), Klemenz, Kamiński, Mączyński (77. Wnuk) – Mandrysz (63. Skrzecz), Plizga (63. Błąd), Kalinkowski (63. Kuliński), Słomka (63. Małecki) – Prokić (46. Cerimagić), Volas (55. Goncerz).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*