Startujemy z VII edycją „Zagraj na Bukowej”

Dodano przez kosa | 17 kwietnia 2017 17:11
Licznik odwiedzin: 1609

„Zagraj na Bukowej” to najlepszy projekt społeczny organizowany przez środowisko skupione wokół GKS Katowice. Profesjonalne, darmowe treningi piłkarskie prowadzone są przez doświadczonych trenerów oraz z udziałem piłkarzy pierwszej drużyny GieKSy.

VII edycja „Zagraj na Bukowej” wystartuje już jutro, czyli 18 kwietnia (wtorek). Ponownie obecni będziemy na 20 lokalizacjach, ale pierwszy raz rekordowo aż na sześciu poza Katowicami. Do czterech boisk w Mysłowicach i jednym w Jaworznie dołączył Imielin. Również w Katowicach jest jedna zmiana – pojawiło się Podlesie. Zrezygnowaliśmy z dwóch najmniej licznych miejsc treningowych z poprzedniej edycji, czyli Brynowa i Paderewy. Taki system wymiany dwóch najsłabszych ogniw będzie realizowany także w przyszłości – warto więc od początku dbać o frekwencję na lokalnych zajęciach.

W tej edycji będziemy trenować we wtorki i czwartki aż do Wielkich Finałów, które zaplanowane zostały na ostatni domowy mecz GieKSy, czyli 3 lub 4 czerwca. W trakcie treningów zdecydowaliśmy się na jedną przerwę – nie będziemy trenować podczas majówki, czyli 2 i 4 maja. Zajęcia odbywać będą się o godzinie 18:00 i są niezależne od pogody. Na każdym boisku obecni będziemy 6 razy, a część treningów poprowadzą także piłkarze GKS Katowice. W zajęciach może wziąć udział każdy bez względu na wiek, ale w Wielkim Finale wystąpić mogą jedynie dzieci z rocznika 2004 i młodsze. 10-osobowe składy zostaną utworzone przez koordynatorów na podstawie frekwencji i zaangażowania, a nie umiejętności czysto piłkarskich.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej (kliknij tutaj). Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku (kliknij tutaj). Organizatorami VII edycji projektu są: klub GKS Katowice, Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”, Fundacja „Sportowe Katowice” (prowadząca Akademię GKS Katowice) oraz Dom Aniołów Stróżów. Bądźcie z nami!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*