Status quo w kadrze Stomilu

Dodano przez GoT | 31 maja 2013 18:00
Licznik odwiedzin: 1724

Już jutro nasza GieKSa rozegra kolejne ligowe spotkanie. Będzie to ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie, a przyjdzie nam go rozegrać w Olsztynie.

Stomil ligowy byt zapewnił sobie w ostatniej dopiero kolejce, pokonując w Gdyni Arkę. Kolejna już szósta wygrana olsztynian w delegacji nikogo nie dziwi, bowiem podopieczni trenera Kaczmarka punktują głównie na obcych boiskach. Stomil zgromadził jak dotąd 37 punktów, z czego 24 na wyjazdach! W Olsztynie Stomil wygrał tylko jeden mecz w obecnych rozgrywkach, a w roli gospodarza w sumie zaliczył dwie wygrane (w Ostródzie z Cracovią).

Jeśli chodzi o sytuację kadrową miejscowych przed konfrontacją z GKS-em, to będą powroty, ale i osłabienia. Do gry po odpokutowaniu pauzy za nadmiar kartek wracają kapitan zespołu Janusz Bucholc oraz Kamil Hempel. Z powodu drobnych urazów z GieKSą nie zagrają najprawdopodobniej Łukaszowie Suchocki i Jegliński.

Mamy nadzieję, że Stomil będzie kontynuował i jutro passę domowych kompromitacji, ale tym razem gospodarze mają duży atut. Po raz pierwszy w tym sezonie Stomil zagra na luzie bez żadnej presji.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. pkv rechner — 14 grudnia 2013 @ 08:19

    Great issues altogether, you just received a logo new reader. What would you recommend in regards to your put up that you just made a few days in the past? Any certain?

 

Dodaj komentarz

*