[STATYSTYKI] Passa pretendentów nie zachwyca

Dodano przez GoT | 17 marca 2017 14:24
Licznik odwiedzin: 606

Dziś zmierzą się drużyny, które podobno chcą awansować do ekstraklasy. Zapowiada się więc niezłe widowisko na wysokim poziomie. Martwić jedynie może to, że obie drużyny ostatnio mają problem z regularnym zdobywaniem kompletu punktów.

Co nam mówią liczbybilans Zagłębie

Widzimy, że nasza GieKSa zmierzy się z drużyną, która dobrze radzi sobie w ofensywie a dużo słabiej w defensywie. Na tle naszej drużyny zauważamy dużą różnicę w ilości straconych bramek. Na pewno wpływ na to ma ostatnie potknięcie Zagłębia i przegrana 0:5 w Nowym Sączu. Na własnym terenie Zagłębie nie traci aż tylu bramek.  Niestety żelazna defensywa GieKSy znacznie zmieniła swoje oblicze po przerwie zimowej. Dlatego aby wygrać z Zagłębiem musimy wrócić do formy obrońców z jesieni.

Passa

passa Zagłębie

Na 7 ostatnich spotkań GieKSa wygrała 3-kronie a Zagłębie tylko raz. Widać znaczny spadek formy naszych rywali, lecz GieKSa niestety tych punktów też nie zdobywa mimo, że były ku temu okazje.

Strzelcy:

Zagłębie Sosnowiec: 6 – Sebastian Dudek, Martin Pribula, 5 – Vamara Sanogo, 3 – Robert Bartczak, Łukasz Matusiak, Tomasz Nowak, 2 – Arkadiusz Najemski, Dawid Ryndak, 1 – Wojciech Łuczak, Tin Matić, Žarko Udovičić

GKS Katowice: 6 – Tomasz Foszmańczyk, 5 – Grzegorz Goncerz, 2 – Dawid Abramowicz, Paweł Mandrysz, Łukasz Zejdler, 1 – Damian Garbacik, Kamil Jóźwiak, Mikołaj Lebedyński, Oliver Práznovský, Andreja Prokić, Eryk Sobków, Paweł Szołtys

 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. tyyyybeeeekk — 17 marca 2017 @ 18:33

    Niech już ten mecz się Zacznie bo nie wytrzymam, takie emocje!!! Nice 1 liga jest ciekawsza od Champions Leaugue

 

Dodaj komentarz

*