[STATYSTYKI] W końcu wygrać na Bukowej!

Dodano przez GoT | 29 kwietnia 2017 08:00
Licznik odwiedzin: 721

Dobra. GieKSa znów ma zdecydowanie lepsze statystyki od przeciwnika, ale co z tego jak nie przekłada to się na punkty? Tym razem zmierzymy się z rywalem, który na wyjeździe wygrał zaledwie jeden mecz i to nie z bele kim bo z Chojniczanką Chojnice kilkanaście dni temu.

Co nam mówią liczby

staty tychy

Tyszanie bronią się przed spadkiem. Patrząc na powyższe zestawienie nie można się temu dziwić. Nasz najbliższy rywal ani nie strzela dużo bramek (średnio 1,11 na mecz) ani tych bramek mało nie traci (średnio 1,37 bramki na mecz). Dodatkowo zbierają dużo żółtych kartek, aż 2,7 kartki na spotkanie.

Passa

passa  tychy

Jak widzimy tyszanie grają w kratkę. To dobry znak, bo tym razem przyszedł czas na porażkę. GieKSa również nie potrafi ustabilizować formy. Ostatnio na Bukowej wygraliśmy 4 spotkania temu, obowiązkiem jest to zmienić.

Strzelcy

GKS Katowice: 9 – Grzegorz Goncerz, 7 – Tomasz Foszmańczyk, 4 – Andreja Prokić, 3 – Mikołaj Lebedyński, 2 – Dawid Abramowicz, Paweł Mandrysz, Łukasz Zejdler, 1 – Damian Garbacik, Kamil Jóźwiak, Mateusz Kamiński, Oliver Práznovský, Eryk Sobków, Paweł Szołtys

GKS Tychy: 7 – Jakub Świerczok, 6 – Łukasz Grzeszczyk, 4 – Maciej Mańka, 3 – Tomasz Boczek, Daniel Tanżyna, 2 – Wojciech Szumilas, 1 – Mateusz Bukowiec, Mateusz Grzybek, Jakub Kowalski, Mateusz Mączyński, Marcin Radzewicz

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*