Szóste urodziny GieKSa.pl!

Dodano przez kosa | 14 marca 2018 00:33
Licznik odwiedzin: 688

Dokładnie 14 marca 2012 roku wystartowaliśmy z serwisem GieKSa.pl (wtedy jeszcze pod adresem GieKSainfo.pl). Oznacza to, że dziś… stuknęło nam sześć lat działania!

Naszej stronie zawsze przyświecało hasło: „Od kibiców, dla kibiców”, które związane było z programem meczowym „Bukowa”. Nie jest to przypadkowe, ponieważ założycielami portalu byli Shellu i kosa, czyli redaktorzy wywodzący się trójkolorowego magazynu. Więcej o naszych początkach i późniejszych transformacjach mogliście przeczytać niedawno w katowickim „Sporcie” (kliknij tutaj). 

Przez te sześć lat stworzyliśmy dla Was 9037 tekstów, czyli średnio ponad… 4 (cztery!) dziennie. Od zawsze stawialiśmy na autorskie materiały, co jest rzadkością na wielu nieoficjalnych (a czasem i oficjalnych) klubowych stronach w Polsce. Sukces jest tym większy, że wszystko robimy społecznie – nic nie zarabiamy, a bardzo często dokładamy (i to nie tylko czas ;)).

Mamy nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych lat przed nami! A Was prosimy o jedno – bądźcie z nami! 

PS Pamiętajcie, że nasze łamy są otwarte dla każdego. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji, to napisz maila na gieksainfo[at]gmail.com.

PS2 Wesprzeć możecie nas też finansowo – więcej szczegółów tutaj

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Siwen — 14 marca 2018 @ 18:16

  Dziekuje za kawal dobrej roboty. Duzo zdrowia i zapalu na kolejne 666!😈!👹!

 2. Mecza — 14 marca 2018 @ 11:37

  Wszystkiego Dobrego. Dziękuję i życzę wytrwałości.

 3. Irishman — 14 marca 2018 @ 06:33

  100 LAT!!! …i jeszcze więcej!

  Najlepszego Panowie!
  Szacunek za to co robicie. Dziś nie ma kibica, który by wyobrażał sobie GieKSę bez Waszej Redakcji!

  Dzięki!

 

Dodaj komentarz

*