Tabiś: Wydaje mi się, że dobrze zagrałem

Dodano przez Błażej | 4 sierpnia 2018 00:46
Licznik odwiedzin: 1246

Wyróżniającą się postacią w meczu z GKS Tychy był Kacper Tabiś. Oto, co miał do powiedzenia nasz pomocnik. 

GieKSa.pl: Trener Paszulewicz powiedział, że ten mecz miał ciężar gatunkowy. Dla Ciebie taki mecz to mała nowość? 

Tabiś: Był to dla mnie pierwszy mecz derbowy, jednak wydaje mi się, że dosyć dobrze wypadłem i nie boje się tego powiedzieć. Nabieram doświadczenia z każdym spotkaniem. Napawa to optymizmem. 

Nie boisz się powiedzieć, że dobrze wypadłeś i rzeczywiście z trybun wygląda to równie dobrze. W sparingach można było zauważyć inną Twoją grę. Z czego wynika przemiana na plus, bo grasz na większym luzie teraz, częściej przy grze jesteś. 

Na pewno uczę się tej ligi, chce się rozwijać w dalszym ciągu, bo jestem młodym zawodnikiem. Pokornie patrzę na swoją grę, ale cieszy mnie to, że zagrałem dobrze, bo to napędza mnie do dalszej pracy na treningach. 

Paweł Mandrysz mówił 2 lata temu, że fizyczność ligi jest dla niego problemem. Jak to jest u Ciebie? 

Niektórzy w tej lidze na pewno są nabici i da się to odczuć. Szczerze mówiąc raczej nie jest to dla mnie problem. Gra jest na pewno szybsza i tutaj jest przeskok duży. Do poprawy jest na pewno operowanie piłką i szybkość wykonywania zagrań.

Na meczu z Podbeskidziem obecny był trener reprezentacji młodzieżowej Jacek Magiera. Docierają do Ciebie głosy, że możesz być w tej reprezentacji? 

Sygnałów nie ma. Jestem w kontakcie z kierownikiem i chłopakami z reprezentacji. Dla mnie ciężki okres, bo przeskoczyłem jeden próg, którym był awans do wyższej ligi. Muszę się wiele uczyć w tej chwili. Reprezentacja jest ważna i jest to zaszczyt w niej grać, ale jeśli tego powołania nie będzie, to pozostaje mi ciężko pracować i być może dostane na inne spotkania i imprezy w przyszłości. 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 4 sierpnia 2018 @ 09:13

  @adam skończ z tymi wychowankami. Chcesz wiedzieć? Są tak słabi że nikt ich nie chce i skończyli karierę. Ci co tego nie zrobili starają się o angaż w okręgówce. Nikt im nie broni grać wyżej.

 2. 3 kolory — 4 sierpnia 2018 @ 07:31

  Tabiś najlepszy na boisku na pewno w pierwszej połowie 👏
  A nasi wychowankowie może są za słabi ??

 3. adam — 4 sierpnia 2018 @ 07:14

  a gdzie są nasi wychowankowie ?

 

Dodaj komentarz

*