[TRANSFER] Grzegorz Goncerz odchodzi z klubu

Dodano przez Błażej | 28 czerwca 2018 13:41
Licznik odwiedzin: 2133

Dzisiaj z klubu otrzymaliśmy informację o kolejnych decyzjach kadrowych. Z klubem pożegnał się Grzegorz Goncerz – najskuteczniejszy zawodnik w ostatnich latach w barwach GieKSy. 

Goncerz swoją karierę w GieKSie kończy na 226 spotkaniach, w których strzelił 59 bramek. Goncerz był trzecim zawodnikiem naszego klubu, który zdobył tytuł „Króla Strzelców” na poziomie ekstraklasy lub pierwszej ligi. Z klubem wiązał go kontrakt do 2019 roku, który został rozwiązany za porozumieniem stron. 

Zawodnikowi dziękujemy za grę w GieKSie i życzymy dalszych sukcesów w karierze. Tym samym kończy się nasza zabawa związana z osobą Goncerza czyli #GonzoBingo.

Poniżej możecie obejrzeć również bramki Goncerza w GieKSie. Filmik został przygotowany przez oficjalną stronę klubu.


<

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 29 czerwca 2018 @ 11:12

  Zdecydowana większość to gole kluczowe otwierające wynik lub zapewniające zwycięstwo w końcówce. Goncerz był skrzydłowym i to Moskal z niego zrobił bramkostrzelnego napastnika. Stracił skuteczność ale to kwestia zaufania i głowy. Jestem przekonany, że gdyby Moskal został trenerem któregoś 1 ligowego klubu i gdyby trafił tam Gonzo to mógłby znowu powalczyć o króla strzelców. Dziękuję Gonzo.

 2. olo — 29 czerwca 2018 @ 11:00

  piekne bramki strzelał i co sie z nim stało w ostatnich 2 latach przecierz chyba nie zapomniał jak sie strzela. Gonzo dziękujemy i powodzenia

 3. Bce — 28 czerwca 2018 @ 15:04

  Dziękujemy i powodzenia.

 4. Wlodziu29 — 28 czerwca 2018 @ 14:14

  Grzegorz…..
  Dziękuję bardzo za to co zrobiłeś dla naszego GK-eS-u przez tyle lat .
  Mam nadzieję że jak pojawisz się kiedyś u nas na B1 to nie strzelisz nam bramki…mam nadzieję że nigdy. Dla dobra nas wszystkich 😀

 

Dodaj komentarz

*