[TRANSFER] Juraszczyk z kontraktem, Szołtys w Rozwoju

Dodano przez Błażej | 8 sierpnia 2017 21:05
Licznik odwiedzin: 1535

Krystalizuje się powoli kadra GieKSy w nowym sezonie. Do zamknięcia okienka transferowego zostało jeszcze kilkanaście dni a sztab trenerski wraz z dyrektorem Motałą pracują nad transferami, które mogłyby wzmocnić naszą kadrę.

We wtorkowe popołudnie otrzymaliśmy dwie informacje związane z kadrą GieKSy. Pierwszą z nich był profesjonalny kontrakt dla Pawła Juraszczyka. Młody zawodnik, wychowanek Akademii GieKSy otrzymał dwu-letni kontrakt i został pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej drużyny. 

Druga decyzja dotyczyła Pawła Szołtysa. Klub poinformował w komunikacie, iż zawodnik ten został wypożyczony do Rozwoju Katowice . Wypożyczenie póki co będzie obowiązywać do końca tego roku.

Obu zawodnikom życzymy sukcesów.

7 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Dziadek — 9 sierpnia 2017 @ 11:01

  Szołtys w Rozwoju bedzie musiał nieźle zapierniczać aby mieć miejsce w podstawowej jedenastce (tam drużyna wyładowana jest młodymi, jeszcze ambitniejszymi). Dla niego to szansa na grę i na wybicie się, zobaczymy czy ją wykorzysta. W Gieksie raczej ostatnio wiele się nie nauczył…

 2. lukasz — 9 sierpnia 2017 @ 10:42

  Zero wzmocnien – be przerwy jedno i to samo. A kogo wy chcecie jak kasy nie ma na pilkarzy ktorzy podniesliby jakosc gry ? Od tak sobie wyczaruja dobrego grajka ? To nie Football Manager, skonczcie juz biadolic bo jedyne na co mozna liczyc ze odpali jakis mlody w koncu i pociagnie ta gre w ofensywie.

 3. Tomek — 9 sierpnia 2017 @ 10:00

  Super tylko że i tak nie zagra. W GKS tak jest od lat że lepiej stawiac na cudzych młodzików niz własnych.

 4. Max — 9 sierpnia 2017 @ 08:41

  Kto wie, powinien sobie dać rade w Rozwoju.

 5. Mecza — 9 sierpnia 2017 @ 08:01

  Powątpiewam czy Szołtys na radę sobie w lidze.

 6. Max — 9 sierpnia 2017 @ 07:57

  To nie wzmocnienie tylko zwiększenie ilości zawodników w kadrze. No ale jak Szołtys wypożyczony to jest na 0 🙂 Motała i spółka robią z nas matołów, nie warto łazić na te kopanine.

 7. a — 8 sierpnia 2017 @ 21:14

  Oby Motala sie ogarnal bo jak narazie biere kasa za nic zero wzmocnien

 

Dodaj komentarz

*