[TRANSFER] Napastnik Dalibor Volas zagra w GieKSie

Dodano przez kosa | 13 lutego 2018 20:19
Licznik odwiedzin: 2236

W dzisiejszym sparingu (pisaliśmy o tym tutaj) swoją szansę dostał Słoweniec Dalibor Volas. Wcześniej przeszedł testy medyczne, a kilkanaście minut temu został naszym piłkarzem.

30-letni zawodnik związał się z nami roczną umową, która zawiera opcję przedłużenia. Dalibor Volas to napastnik, który jest prawdziwym piłkarskim obieżyświatem. Występował w rodzimej Słowenii, Mołdawii, Rosji, Węgrzech, Malezji, Albanii i Holandii. Zaliczył także kilka występów w młodzieżowej reprezentacji Słowenii.

Obecny sezon dla Volasa był nieudany – zaliczył jedynie cztery spotkania (łącznie 239 minut) w Sparcie Rotterdam (najwyższa klasa rozgrywkowa w Holandii) i nie strzelił żadnej bramki. Poprzedni sezon miał jednak dużo lepszy – był podstawowym zawodnikiem słoweńskiego NK Cejle i ustrzelił 15 bramek, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji snajperów całej ligi. Volas ma na swoim koncie trzy mistrzostwa, jeden puchar i jeden superpuchar Słowenii oraz mistrzostwo Węgier.

Poniżej prezentujemy kompilację, która dostępna jest na Youtubie. Klub poinformował także, że na testach przebywa chorwacki obrońca Matija Spicić, który w poprzednim sezonie zaliczył sześć spotkań w ekstraklasowej Wiśle Kraków.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Seth — 14 lutego 2018 @ 18:16

  A to oznacza dla Kędziory GOODBAYE!!!

 2. Tomcio77 — 14 lutego 2018 @ 15:52

  Panowie gościu urodził sie w tym samym dniu co nasza Gieksa powstala to jest bardzo dobry amulet.

 3. Mecza — 14 lutego 2018 @ 11:09

  @Ksawery, jeśli siłą GKS ma być na wiosnę przygotowane motoryczne i kondycja to Volas będzie brany pod uwagę dopiero w kwietniu i to pod warunkiem że się przyłoży.

 4. Ksawery — 14 lutego 2018 @ 09:10

  30 lat nie 35 ;), ma papiery, może coś z niego będzie, czas pokaże 🙂

 5. Mecza — 13 lutego 2018 @ 20:33

  W pierwszej chwili pomyślałem że nie tędy droga ale przypomniał mi się 3 lata starszy Angulo. Gardziłem tym transferem bo to było zaraz po tym jak miasto dotacje na Zabrze dało, pomyślałem zaczyna się szrot, nie ważne kto aby było. W ogóle wkurza mnie mega polska piłka obcokrajowcami stojąca. Lepiej aby słaby Polak ze słabym Polakiem walczyli i mistrza niż słaby obcokrajowiec ze słabym. Nawet na wieś do Niecieczy zjeżdżają się i 3/4 składu to słabi obcokrajowcy. Legia ostatnio 5 dostała od Pilzna który w składzie większość Czechów miał, ewentualnie Słowaków.

 

Dodaj komentarz

*