Trenerzy Zagłębia i GKS po meczu

Dodano przez Shellu | 29 listopada 2015 15:07
Licznik odwiedzin: 2711

Po meczu Zagłębia z GieKSą na konferencji prasowej wypowiedzieli się obaj trenerzy. Artur Derbin promieniał, Jerzy Brzęczek za to nie miał wesołej miny.

Jerzy Brzęczek (trener GKS Katowice):
Było to bardzo emocjonujące spotkanie o wysokim poziomie. Dla nas zakończyło się źle, pomimo tego, że prowadziliśmy 1:0. Zaraz po wznowieniu zostaliśmy pokarani, bo chyba sądziliśmy, że już nic się nam nie stanie. Potem gol po rykoszecie i przegraliśmy to spotkanie. Gratulacje dla trenera, dla Zagłębia to był na pewno bardzo dobry rok. Chciałbym podziękować moim chłopakom, bo dwa miesiące temu byliśmy w zupełnie innym miejscu i gdyby ktoś powiedział, że teraz będziemy mieli 27 punktów, to każdy wziąłby to w ciemno. Z drugiej strony pozostaje niedosyt, bo byliśmy bliscy zwycięstwa.

Artur Derbin (trener Zagłębia Sosnowiec):
Dziękuję trenerze za gratulację. Zgodzę się, że ten mecz mógł się kibicom podobać. W pierwszej połowie szło nam jednak jak po grudzie i swoje musieliśmy wycierpieć. GKS opanował środek pola i stąd pomysł o wycofaniu Araka i wprowadzenia Sołowieja, co spowodowało lawinę zmian taktycznych. Przyniosło nam to zamierzony efekt. Narzuciliśmy GKS swój styl gry, bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać. Jeden błąd mógł nas dużo kosztować – być może Fabisiak troszkę wymarzł. Podjął złą decyzję, ale drużyna pokazała charakter. Wiem jak ważne było to ważne spotkanie dla kibiców, właśnie im tę wygraną dedykuję.

7 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. pawelas197 — 1 grudnia 2015 @ 15:44

  potrzeba ludzi co chca cos osiagnac mlodych gniewnych nawet 2.3 ligi sa tam pilkarze zdolni a nie sciagac iwana aby dorabial do emerytury druga sprawa zero wychowankow nowych dramat a to podstawa

 2. GieKSiarz — 30 listopada 2015 @ 21:33

  dzięki szeryf

 3. szeryf — 29 listopada 2015 @ 21:28

  Bylem na meczu. Trochę mi Was szkoda (od urodzenia zaglebiak) remis to zasłużony wynik. Pomijając antagonizmy, mam nadzieję,że za rok się spotkamy…klasę wyżej. Czego sobie i Wam życzę

 4. kk — 29 listopada 2015 @ 18:04

  trzeba się uczyć grać w balę teraz zaraz

 5. Marcin — 29 listopada 2015 @ 17:21

  no niech odejdą jeszcze Goncerz i Kuchta to masakra.. Duda, Dobroliński, Leimonas żegnamy !

 6. radek — 29 listopada 2015 @ 16:15

  z dobrego zródła wiem że Pietrzak jest po rozmowach z Wisłą Kraków i najprawdopodobniej zmieni barwy w zimie

 7. kibic bce — 29 listopada 2015 @ 15:55

  Trenerze Brzeczek stoimy za panem murem. Wykonal pan kawal ciezkiej roboty. W przerwie zimowej daj im pan tak w dupe ze pot po jajcach bedzie ciekl. Prosze nikogo pozbywac sie druzyny tylko wzmocnic bardziej. Do treningow najbardziej powinni sie przylozyz Bukhart, Szoltys, Iwan, Duda, Leimonas. Przydalby sie z powrotem na bukowej Kufel moze on dalby rade rozgrywac pile z Gonzem.
  Szkoda poczatku sezonu. Ekstraklasa jeszcze musi poczekac. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Zima przydaliby sie mocni sparing partnerzy do gry.
  Kuchta najlepszy pilkarz Gieksy na dzien dzisiejszy za nim Praznovsky, Gonzo, Pietrzak, Kaminski, Czerwinski, Trochim i reszta. Stawke zamyka Duda z Leimonasem.
  Dziekuje do zobaczenia na Blaszoku. Obysmy unikneli zamykania nam stadionu za race nie szczesne. Fajnie wygladaja na oprawach ale wojewoda to kawal ….. .i bedzie nam za kazdym razem tak robil.
  Ino Gieksa Katowice 1964r.

 

Dodaj komentarz

*