Udane ale w kiepskim stylu zakończenie roku [SKRÓT]

Dodano przez GoT | 30 listopada 2014 06:00
Licznik odwiedzin: 2730

Katowiczanie po meczu z Miedzią Legnica dopisali 3 punkty do swojego konta i zimę spędzą na 6. lub 7. miejscu. Jednakże sposób zdobycia tych cennych punktów w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Ciężka zima przed trenerem Skowronkiem, oby przyszły rok był zdecydowanie szczęśliwszy.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Gerard — 30 listopada 2014 @ 22:39

  JaB po co te wulgaryzmy? Mowa o tym, że z taką grą to możemy znaleźć się max w środku tabeli a chyba nie o to chodzi. Słyszymy od kilku lat będzie awans, później „dobra w następnytm sezonie a ten niech się ograją” i tak się już ogerywają…który rok?

 2. JaB — 30 listopada 2014 @ 13:07

  Wygrali i chuj,wiecznie niezadowoleni.Kurwa przegrają- źle,wygrają-kiepsko.Chuj tam każdy wie jak jest,niemamy dobrej kadry,słabo gramy,ale kurwa czy wy sie niepotraficie cieszyć z każdej wygranej,tylko zawsze musicie się dopatrywać jakiś błędów i tego co jest złe w druzynie.Jak chujowo się czyta nagłówek po wygranej…Wygraliśmy ale chuja graliśmy…Wygrywamy 1-0,a tu włazisz na strone a tam chuj.KIEPSKO.Staram się was zrozumieć,ale nieumie.
  Pozdro. ino GieKSa

 3. KOSZUTKA.EU — 30 listopada 2014 @ 12:06

  Niestety udanych w kiepskim stylu było w Gieksie ostatnich kilka lat…

 

Dodaj komentarz

*