Umowa z Piotrem Mandryszem została rozwiązana

Dodano przez kosa | 31 stycznia 2018 19:01
Licznik odwiedzin: 1161

Oficjalna strona klubu poinformowała dzisiaj, że za porozumieniem stron doszło do rozwiązania umowy pomiędzy naszym klubem i trenerem Piotrem Mandryszem. 

Umowę rozwiązano również z asystentem szkoleniowca – Bartłomiejem Boblą. Prezes zarządu Marcin Janicki tak skomentował sprawę na Twitterze: „Dziękuję trenerowi Mandryszowi oraz trenerowi Bobli za pracę na rzecz GieKSy oraz klasę okazaną w trakcie ostatnich rozmów”. Piotr Mandrysz 10 stycznia tego roku został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny, a dzień później zatrudniono na jego miejscem Jacka Paszulewicza. Tym samym dzisiaj – po 20 dniach – kończy się okres, gdy GieKSa miała dwóch „pierwszych” trenerów. 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 31 stycznia 2018 @ 20:38

    Wiadomo dlaczego nie ma kasy na angaż nowych, rozstanie musiało być bardzo kosztowne. Wątpię aby Mandrysz zrezygnował chociażby 1 złotówki która miała być wypłacana przez jeszcze 1,5 roku. Bo niby dlaczego? Do tego asystent oraz koszty nowego sztabu. Kosmos. Trenerze dzięki, szkoda że nie było dane na wiosnę spróbować. Przynajmniej nie będzie stresów bo znowu „budujemy”

 

Dodaj komentarz

*