W czwartek hokeiści GieKSy podejmą Unię!

Dodano przez Karol | 19 grudnia 2016 10:15
Licznik odwiedzin: 1419

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czyli czas, kiedy zaczyna już wszystkim brakować emocji związanych z meczami przy Bukowej. Na szczęście w ten czwartek możemy jeszcze raz spotkać się z ludźmi z Blaszoka i Głównej przy okazji ważnego meczu naszej hokejowej sekcji. O godzinie 18:30 w ramach IV rundy sezonu zasadniczego GieKSa, zajmująca obecnie drugie miejsce w grupie słabszej, podejmie lidera tej grupy – Unię Oświęcim.

Pierwszy sezon po powrocie zapowiadał się na trudny i taki rzeczywiście jest – GKS ze zmiennym szczęściem rywalizuje ze średniakami Polskiej Hokej Ligi, z reguły ogrywa drużyny z dołu tabeli oraz raczej przegrywa z tymi, którzy zadomowili się w górnych jej rejonach. Wśród wydarzeń tego sezonu nie brakuje jednak tych bardzo radosnych – jak niedawna wygrana z Cracovią czy dołączenie do grona sponsorów firmy Tauron. A największe – najprawdopodobniej – emocje, związane z fazą play-off, dopiero przed nami! W sezonie zasadniczym najciekawsza rywalizacja trwa o pierwsze miejsce w grupie słabszej (a więc o 7. miejsce w lidze przed play-off) między Unią a GKS-em. Drużyny są wyrównane, więc zapowiada się ciekawe widowisko. Bilety do „Satelity” kosztują tylko 5zł, a dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Zachęcamy do spędzenia sportowego wieczoru!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*