Warto słuchać radia!

Dodano przez Marcin | 30 września 2015 11:16
Licznik odwiedzin: 1836

Warto słuchać radia!

Na naszej stronie przed każdym meczem pojawia się zapowiedź prowadzonej przez nasz serwis relacji radiowej ze spotkań GKS-u. Dziś jednak kilka słów więcej o tej części naszej działalności.

Relacje radiowe prowadzimy z każdego meczu rozgrywanego przy Bukowej, jak i z każdego wyjazdu. W ciągu ostatnich kilku lat opuściliśmy zaledwie dwa mecze – z Sandecją na wyjeździe z powodu problemów technicznych, oraz ostatnio z Cracovią u siebie.

Szczególnie działka wyjazdowa jest dla nas istotna, ponieważ bardzo często przez zakazy, zamknięte sektory gości czy mecze w tygodniu nie możecie udać się na spotkania rozgrywane poza Katowicami. Wtedy z pomocą przychodzi nasza redakcja i stali komentatorzy – Błażej i Shellu. Dzięki nim możecie słuchać na żywo tego co się dzieje w Chojnicach, Bytowie, Grudziądzu czy każdym innym mieście, w którym akurat gra GKS.

Rozwój radia (tak jak każdej innej działki – foto, video, artykułów, jakości strony) jest dla nas bardzo ważny, dlatego też podczas najbliższego meczu testować będziemy nowy mikrofon, zakupiony kilka dni temu. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do poprawy jakości naszych transmisji, a co najważniejsze wyeliminuje zagłuszanie komentatorów przez doping czy okrzyki miejscowych kibiców. Najlepszą weryfikacją tego testu będą dla nas wiadomości od Was – piszcie w komentarzach albo na facebooku, jak Wam się słucha relacji.

Pamiętajcie również, że jako strona kibicowska działamy społecznie, bardzo często dzięki Waszemu wsparciu finansowemu. Chcemy robić coś dla Was, byście mimo sportowego marazmu mieli jak najlepszy i jak najszybszy dostęp do materiałów związanych z GKS-em. Słuchajcie radia! Korzystajcie z tego, do czego sami się dokładacie.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*