[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Czas na siatkarzy!

Dodano przez GoT | 29 września 2017 12:16
Licznik odwiedzin: 633

Ten weekend będzie niezmiernie ciekawy ponieważ walkę naszych drużyn będziemy mogli śledzić nie tylko na boisku piłkarskim, ale również na lodowym i siatkarskim parkiecie jak i na szachownicach.

Dziś 29.09.2017 rozpoczął się II zjazd 73. Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach. Rozgrywki tym razem odbędą się we Wrocławiu. Przypomnijmy, że pierwszy zjazd zakończył się naszym sukcesem. Wasko HETMAN GKS Katowice pokonał rywali w każdej z trzech rund.

Jutro tj. 30.09.2017 nasi piłkarze jak i piłkarki rozegrają swoje mecze. O godzinie 11.00 katowiczanki podejmą drużynę z Częstochowy, a o godzinie 18.00 piłkarze zmierzą się na terenie rywala z Bytovią Bytów.

W ten dzień siatkarze rozpoczną rywalizację w Plus lidze. Pierwszym rywalem GieKSy będzie Cerrad Czarni Radom. Spotkanie odbędzie się na terenie rywala o godzinie 17.00

W niedziele natomiast swoje spotkania rozegrają nasi zgodowicze. Górnik Zabrze podejmie na swoim terenie Piast Gliwice, spotkanie rozpocznie się o 15.30, natomiast Banik Ostrawa zmierz się o godzinie 17.00 ze Zlinem.

We wtorek swoje spotkanie dopiero rozegrają hokeiści, którzy zmierzą się z JKH GKS-em Jastrzębie. Spotkanie w Spodku zacznie się o godzinie 19.00

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*