Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 9 grudnia 2016 15:01
Licznik odwiedzin: 814

Jak co tydzień sprawdziliśmy dla was co ciekawego wydarzy się w sekcjach GKS-u Katowice. Nasze zgody Banik oraz Górnik już w tym roku nie wybiegną na boiska tak, więc pozostaje nam ekscytowanie się rozgrywkami siatkarskimi oraz hokejowymi. Przypominamy także, że rezerwy oraz drużynę kobiet ujrzymy w akcji dopiero na wiosnę.

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej przegranej na wyjeździe 3:2 z Cuprumem Lubin, tym razem zagrają u siebie z Czarnymi Radom. Goście poprzednie spotkanie przegrali z Jastrzębskim Węglem 3:1.  Goście po 12 kolejkach mają 16 punkty i zajmują 9 pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 18 punktów i są na 7 pozycji.

Mecz GKS KATOWICE – CZARNI RADOM jutr0 o godzinie 17:00.

 

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści w poprzedniej kolejce przegrali u siebie 3:2 z Nestą Toruń. Katowiczanie teraz będą mierzyć się na wyjeździe z MH Automatyką. GieKSa jest aktualnie na 2 miejscu z 32 punktami natomiast gospodarze do tej pory uzbierali 15 punktów i są na przedostatniej pozycji w tzw. grupie przegranych.

Mecz MH AUTOMATYKA – KH GKS KATOWICE  dziś o 18:00.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. wrogreg — 10 grudnia 2016 @ 05:26

    Prosiłbym jak podajecie informacje o podanie miasta z którego drużyna pochodzi. MH Automatyka niewiele mówi 😉 pzdr

 

Dodaj komentarz

*