Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 16 grudnia 2016 10:28
Licznik odwiedzin: 1363

Jak co tydzień sprawdziliśmy dla was co ciekawego wydarzy się w sekcjach GKS-u Katowice i u naszych przyjaciół z Zabrza i Ostravy. Nasi zgodowicze oraz inne sekcje piłkarskie GieKSy  w tym roku już nie zagrają tak, więc pozostaje nam ekscytowanie się rozgrywkami siatkarskimi oraz hokejowymi i wspieranie ich w osiąganiu jak najlepszych wyników.

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej przegranej na wyjeździe 3:1 z Jastrzębskim Węglem, tym razem zagrają u siebie z Politechniką Warszawską. Goście poprzednie spotkanie przegrali z Zaksą 3:0.  Gracze z Warszawy  po 14 kolejkach mają 15 punkty i zajmują 11 pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 18 punktów i są na 9 pozycji.

Mecz GKS KATOWICE – ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA jutr0 o godzinie 17:00.

 

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe  3:5 z Automatyką. Katowiczanie teraz będą mierzyć się na wyjeździe z SMS U20 Sosnowiec. GieKSa jest aktualnie na 2 miejscu z 35 punktami natomiast gospodarze do tej pory uzbierali 1 punkty i są na ostatniej pozycji w tzw. grupie przegranych.

Mecz SMS U 20 SOSNOWIEC – KH GKS KATOWICE   we wtorek o godzinie 19:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*