Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 3 lutego 2017 11:36
Licznik odwiedzin: 682

Jak w każdy w Piątek tak i teraz zapraszamy was na szybkie obeznanie co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w sekcjach GieKSy. W swoich rozgrywkach ciągle walczą siatkarze oraz hokeiści, którzy ze zmiennym szczęściem prezentują GKS w swoich klasach rozgrywkowych.

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej wygranej na wyjeździe 3:2 z AZS-em Częstochowa, tym razem zagrają na wyjeździe z Effectorem Kielce. Gospodarze w swoim ostatnim spotkaniu przegrali u siebie  3:0 z Czarnymi Radom. Effector aktualnie znajduję się na 12 pozycji i uzbierał do tej pory 15 punktów. Siatkarze Effectoru ostatnie spotkanie ligowe wygrali 17 listopada z… BBTS-em na wyjeździe 3:2  a od tego czasu mają serię dziesięciu porażek. Katowiczanie natomiast są na 9 pozycji i uzbierali jak na razie 28 punktów. Miejmy nadzieje, że siatkarze GieKSy przedłużą swoją serię wygranych o kolejne spotkanie a gości serię porażek.

 Mecz EFFECTOR KIELCE – GKS KATOWICE jutro (04.02) o godzinie 17:00

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe  3:6 z drużyną SMS-u Sosnowiec. Katowiczanie teraz będą mierzyć się u siebie w Satelicie z Unią Oświęcim, która w swoim ostatnim spotkaniu wygrała 2:10 z… SMS-em w Sosnowcu. GieKSa jest aktualnie na 2 miejscu z 55 punktami na koncie natomiast goście do tej pory uzbierali 62 punkty i są na pozycji lidera w tzw. grupie przegranych. Przypominamy także, że bilety na to dzisiejsze spotkanie są w cenie 5 złoty. Zachęcamy gorąco do przyjścia w to dzisiejsze popołudnie do Satelity i wspieranie naszych hokeistów w walce o ligowe punkty.

 Mecz KH GKS KATOWICE – UNIA OŚWIĘCIM dziś (03.02) o godzinie 16:00

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*