Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 25 lutego 2017 11:01
Licznik odwiedzin: 1542

W tym tygodniu nietypowo, bo w sobotę zapraszamy Was na zapoznanie się, co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w sekcjach GieKSy. W swoich rozgrywkach ciągle walczą siatkarze oraz hokeiści, którzy ze zmiennym szczęściem reprezentują GKS w swoich ligach. Natomiast już za tydzień startują piłkarskie emocje, a dziś odbędzie się ostatni sparing przed nową rundą.

GKS KATOWICE – PIŁKA NOŻNA

Dzisiaj odbędzie się ostatni sparing piłkarzy przed rundą wiosenną. Zagramy na Bukowej z Chrobrym Głogów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00, a kibice będą mogli zasiąść na trybunie głównej.

Mecz GKS KATOWICE – CHROBRY GŁOGÓW dziś (25.02) o godzinie 16:00

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej przegranej u siebie 2:3 z Asseco Resovią, tym razem zagrają na wyjeździe z beniaminkiem Plus Ligi – Espadonem Szczecin. Gospodarze w swoim ostatnim spotkaniu przegrali na wyjeździe 0:3 z Jastrzębskim Węglem. Espadon aktualnie znajduję się na przed ostatniej pozycji i uzbierał do tej pory 14 punktów. Katowiczanie natomiast są na 9 pozycji i uzbierali jak na razie 32 punkty.

Mecz  ESPADON SZCZECIN – GKS KATOWICE  jutro (26.02) o godzinie 17:00

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści rozegrali już swoje dwa spotkania w fazie play-off. Początek serii miał miejsce w Tychach, gdzie miejscowy GKS okazywał się być dwa razy lepszy od katowiczan – (4:1), (2:0). Seria przenosi się teraz do Satelity, gdzie GieKSa będzie próbowała wyrównać stan rywalizacji i będzie walczyć o przedłużenie tej serii.

Mecze KH GKS KATOWICE – GKS TYCHY dziś (25.02) o godzinie 18:00 oraz jutro (26.02) o godzinie 18:00.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. siVVy — 25 lutego 2017 @ 15:28

    Mecz z Chrobrym pokazywany na youtube ? dziekuje za odpowiedz

 

Dodaj komentarz

*