Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 30 sierpnia 2013 15:28
Licznik odwiedzin: 920

pilkarski_weekend

Kolejny weekend zapowiada się emocjonująco i to mimo zakazu wyjazdu do Łęcznej. Pod względem piłkarskim czekają nas bardzo ciekawe pojedynki, a wszystko rozpocznie się już dziś.

O godzinie 18 nasi zgodowicze z Zabrza zagrają w Gdańsku z Lechią. To spotkanie w ramach 6 kolejki ekstraklasy zapowiada się bardzo ciekawie, wszak zmierzą się dwie najlepsze w tej chwili drużyny. Zarówno Lechia, jak i Górnik mają na swoim koncie 11 punktów i identyczny dorobek bramkowy, dlatego będzie to mecz absolutnych liderów. Miejmy nadzieję, że po tej kolejce zabrzański Górnik samodzielnie będzie przewodził ligowej stawce.

GKS Katowice pod wodzą Kazimierza Moskala jutro rozegra ważne i ciężkie spotkanie w Łęcznej, gdzie mówiąc delikatnie naszej drużynie nie gra się najlepiej. Ciekawi jesteśmy, czy efekt nowej miotły podziała mobilizująco na naszych zawodników, którzy nie pokazali się z najlepszej strony, ani w Bełchatowie, ani nawet w wygranym meczu z Miedzią. Przed czekającym nas maratonem meczów domowych, warto by było osiągnąć dobry wynik na Górniku, bo na Bukowej nie ma mocnych na Trójkolorowych. Idealny scenariusz to taki, w którym GieKSa zdobywa komplet punktów na Lubelszczyźnie i pnie się w górę  ligowej tabeli. Początek spotkania w sobotę o 16, a mecz po raz kolejny transmitować będzie Orange Sport.

Również w sobotę z tym, że o godzinie 20.15 wielki hit w stolicy Czech. Sparta Praga podejmować będzie naszych braci z Ostravy. Banik wydaje się wstał z kolan i podbudowany ostatnim zwycięstwem pojedzie walczyć z wiceliderem tabeli. Sparta zgromadziła jak dotąd 16 punktów natomiast Banik 7.

W niedzielę o 11 rezerwy GieKSy podejmą u siebie Jedność Przyszowice. Drugi zespół GKS-u nie spisuje się na razie zbyt dobrze, czego dowodem jest mizerny dorobek 4 punktów w 4 meczach. W niedzielę trzeba wygrać i podreperować swoją niską pozycję w tabeli.

30.08.2013 godz. 18 Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze

31.08.2013 godz. 16 Górnik Łęczna – GKS Katowice

31.08.2013 godz. 20.15 Sparta Praga – Banik Ostrava

01.09.2013 godz. 11 GKS II Katowice – Jedność Przyszowice

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*