Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 30 września 2016 12:58
Licznik odwiedzin: 2061

Jak co tydzień sprawdziliśmy dla was co ciekawego wydarzy się w Zabrzu oraz w Ostrawie. Dowiecie się także jakie mecze czekają nasze rezerwy oraz żeńską drużynę.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 11. kolejki I ligi zmierzy się z Chrobry Głogów. Górnicy aktualnie zajmuje miejsce 11. Na koncie Górnika widnieje 12 punktów, rywal natomiast jest na miejscu 12 też z 12 punktami. W poprzedniej kolejce Górnik zremisował swój mecz na wyjeździe z Wigrami Suwałki 0:0.

 Mecz GÓRNIK ZABRZE – CHROBRY GŁOGÓW w niedzielę o godzinie 12:45.

 

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra u siebie z Ceske Budejovice. Aktualnie Banik jest na pozycji lidera z 18 punktami na koncie. Rywal znajduję się natomiast na pozycji wicelidera z 17 punktami, więc będzie to mecz na szczycie w drugiej lidze czeskiej. 

Mecz BANIK OSTRAVA – CESKE BUDEJOVICE jutro o 15:00.

 

GKS KATOWICE II

 Rezerwy katowickiej GieKSy swój mecz rozegrają u siebie a  ich rywalem będzie Gwarek Tarnowskie Góry.  Druga drużyna zajmuję aktualnie 15 pozycję z 8 punktami  na koncie. Rywal natomiast jest 3 i do tej pory uzbierał 19 punktów.

Mecz GKS KATOWICE II – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY w niedzielę o godzinie 15:00.

 

GKS KATOWICE – DRUŻYNA ŻEŃSKA

Nasze piłkarki natomiast swój mecz rozegrają na wyjeździe z Miedzią Legnica. Do tej pory nasze piłkarki mają na swoim koncie komplet punktów po pięciu kolejkach, rywalki natomiast są na 3 miejscu i mają 10 punktów.

Mecz MIEDŹ LEGNICA – GKS KATOWICE jutro o 14:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*