[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Niezwykle emocjonujący weekend na wszystkich frontach

Dodano przez marcepan | 15 marca 2019 14:00
Licznik odwiedzin: 255

Cały nadchodzący weekend pod znakiem spotkań naszych drużyn. Warto wspomnieć, że w sobotę i niedzielę możliwość obejrzenia na żywo domowych meczów siatkarzy, piłkarek oraz hokeistów, do czego gorąco zachęcam. Poniżej znajdziecie krótki opis oraz rozkład spotkań.

W jedynym piątkowym spotkaniu Górnik zagra na wyjeździe z Lechem. Obie drużyny w ostatnich meczach musiały uznać wyższość rywali. Na uwagę zasługuje starcie trenerów Brosza i Nawałki, który w przeszłości trenował drużynę Górnika. Banik powalczy o przełamanie serii porażek w domowym meczu z Mladą Bolesław. Siatkarze w hali Szopienice podejmą lidera rozgrywek z Kędzierzyna. Piłkarki na Bukowej rozegrają bardzo ważny mecz w kontekście walki o czołową szóstkę z drużyną z Łodzi. W Jastrzębiu piłkarze zagrają derbowy mecz z gospodarzami o przedłużenie nadziei na utrzymanie. W niedzielę punkt kulminacyjny weekendu. Nasi hokeiści zagrają trzeci mecz w ramach półfinału PHL o pierwsze zwycięstwo nad drużyną Comarch Cracovii.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*