[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Premierowy występ wicemistrzów w cieniu poszukiwania formy

Dodano przez marcepan | 7 września 2018 09:00
Licznik odwiedzin: 561

Przerwa reprezentacyjna pozwoli na złapanie potrzebnego oddechu i da możliwość spojrzenia na wszystko chłodniejszym okiem. Po ostatnich wynikach wydaje się, że nic lepszego nie mogło spotkać trójkolorowych fanów. Mimo przerwy na naszej liście znajdują się trzy pozycje, które wzbudzają zainteresowanie kibiców.

Powrót wicemistrzów

W piątkowy wieczór swój pierwszy mecz w ramach rozgrywek ligowych rozegrają nasi hokeiści. W trakcie przerwy po raz pierwszy od dawna spokój i ewolucja zespołu. Trener zespołu pozostał na stanowisku, udało się przedłużyć umowy z najważniejszymi zawodnikami oraz wzmocnić kadrę reprezentantami Polski i obcokrajowcami z krajów skandynawskich. Na start mocne uderzenie, zagramy z Zagłębiem w Sosnowcu, które zagra w najwyższej lidze, mimo że nie wywalczyło awansu na lodowisku. Początek meczu o 18:30.

W drodze po kolejne trzy punkty

W niedzielę o 11:00 na własnym boisku drużyna rezerw podejmie AKS Mikołów. O sile naszego zespołu stanowi mieszanka graczy pierwszej drużyny oraz najzdolniejszych juniorów. Do tej pory w dwóch spotkaniach GKS II Katowice zdobył komplet punktów i przystąpi do spotkania w roli faworyta.

Deser na Bukowej

Panie wracają na Bukową. W ramach meczu Ekstraligi zagrają z Olimpią Szczecin. Po nieudanych meczach piłkarki GKS-u zdobyły punkt w ostatnim spotkaniu wyjazdowym i postarają się o przełamanie passy meczów bez zwycięstwa. Olimpia do tej pory wywalczyła 1 punkt w 4 spotkaniach, strzelając tylko 1 gola. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 15:00.

 

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. .mózG — 7 września 2018 @ 16:01

    burek, a widzisz, żeby ktoś temu zaprzeczał? Po prostu: jest beniaminkiem bez awansu na lodowisku

  2. burek — 7 września 2018 @ 15:45

    ” a start mocne uderzenie, zagramy z Zagłębiem w Sosnowcu, które zagra w najwyższej lidze, mimo że nie wywalczyło awansu na lodowisku”

    Czy autor tego tekstu zapominał, że 2 lata temu GKS też nie wywalczył awansu a tez gra w najwyższej lidze.

 

Dodaj komentarz

*