[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Wracamy do gry!

Dodano przez GoT | 9 marca 2018 08:02
Licznik odwiedzin: 480

Nareszcie! W końcu po ponad 3 miesięcznej przerwie nasi piłkarze wracają na murawę i od razu czeka na nas spotkanie o 6 punktów. Jednak poza tym wydarzeniem, w zbliżający weekend czeka na nas masę sportowych wydarzeń

09.03 – piątek

Zaczynamy w piątek od meczu Górnika z Zagłębiem Lubin, spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. O tej samej porze nasi siatkarze zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów. Czy uda się przedłużyć zwycięską passę? Dowiemy się już dzisiaj.

10.03 – sobota

W sobotę czeka na nas inauguracja wiosennej części pierwszoligowych rozgrywek. GieKSa na własnym boisku zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Obie drużyny nie ukrywają, że ich celem jest ekstraklasa. Obie drużyny również preferują ofensywny tryb gry. To będzie znakomite widowisko. Start 17:45.

11.03 – niedziela

W niedzielę swój mecz rozegrają nasi przyjaciele z Czech. Banik na wyjeździe zmierzy się z Jabloncem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.  Natomiast o 18:30 nasi hokeiści zmierzą się w satelicie z Comarach Cracovią. Będzie to pierwsze półfinałowe starcie gigantów.

12.03 – poniedziałek

Następnego dnia hokeiści rozegrają drugie spotkanie z Comarch Cracovią. Rywalizacja również rozpocznie się o 18:30.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*