Wraca Czerwiński

Dodano przez Shellu | 31 marca 2017 09:12
Licznik odwiedzin: 1536

Już dzisiaj GieKSa zmierzy się z Podbeskidziem. Najważniejszą informacją jest to, że do składu wraca po kartkach Alan Czerwiński. Na pewno wzmocni to jakość naszego zespołu.

W bramce stanie Mateusz Abramowicz, czyli standardowo.

Na prawej stronie wspomniany Alan, na lewej przewidujemy nadal Dawida Abramowicza, który jednak powoli musi zacząć czuć oddech Adriana Frańczaka. Mamy nadzieję, że Dawid wróci do swoich dobrych wrzutów z autu, bo w Sosnowcu tego nie oglądaliśmy. Na środku obrony ujrzymy oczywiście Mateusza Kamińskiego, natomiast ważnym pytaniem jest, czy trener da jeszcze szansę Tomaszowi Wisio czy już postawi na Olivera Prażnovskyego. Sprawa jest otwarta, ale chyba czas, aby Słowak mógł się pokazać.

W środku pomocy Łukasz Zejdler i Bartłomiej Kalinkowski – wydaje się pewniacy, ale czy istotnie? Można było mieć zastrzeżenia do ich postawy, bo rozregulował nam się kilka razy środek pola. Ze Stomilem Zejdlera zastąpił Igor Sapała i kto wie, czy wkrótce nie będzie roszad. My byśmy jednak tego nie tykali, bo Bartłomiej i Łukasz gdy są w formie grają bardzo dobrze.

Na bokach Tomasz Foszmańczyk i miejmy nadzieję, że wypoczęty Kamil Jóźwiak. Pobyt na drugim końcu Europy mógł być męczący, ale czas już być gotowym na wyzwania ligowe.

Z przodu też byśmy nie zmieniali – pierwsza połowa była w Sosnowcu dobra w wykonaniu Mikołaja Lebedyńskiego i Andreji Prokića – oczywiście poza skutecznością. Ci zawodnicy jednak mają w tej rundzie taki potencjał, że muszą grać od początku.

Przewidywany skład na Podbeskidzie:
M.Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Prażnovsky, D.Abramowicz – Foszmańczyk, Kalinkowski, Zejdler, Jóźwiak – Lebedyński, Prokić.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. maxiu — 31 marca 2017 @ 11:00

  Dla mnie sklad na dzisiaj moze zaskoczy!!!
  Abramowicz
  Czerwinski,Kaminski,Praznowski(Garbacik),Franczak
  Ceramagic,Kalinkowski,Zajdler,Joźwiak
  Foszmanczyk Lebedynski

 2. bce — 31 marca 2017 @ 10:45

  Oby była walka. pytanie czy starczy sił na drugą połowe szpilu.
  Do sztabu weźcie butle z tlenem na druga połowę 😉 i coś na pobudzenie.
  Zobaczymy w końcu Oliviera i Mandaryne?
  Naprzód Gieksiarze!!!

 

Dodaj komentarz

*