[AKTUALIZACJA] Wybudzeni z zimowego snu

Dodano przez Błażej | 22 lutego 2016 10:27
Licznik odwiedzin: 2655

Mecz Górnika Zabrze z sąsiadami zza miedzy był dla kibiców GieKSy wybudzeniem z zimowego snu. Na trybunach stadionu pojawiło się 1009 kibiców w żółtych koszulkach, którzy wspierali gospodarzy. Pojawiła się flaga GKS KATOWICE oraz przede wszystkim transparent „Wszyscy na Arkę”.

Najwyższy czas by reszta kibiców również wybudziła się z zimowego snu i ruszyła po bilety i karnety na to spotkanie. Przypominamy gramy w niedzielę 6 marca o godzinie 12:45. Nasza drużyna ciężko pracowała na dwóch obozach i liczymy na to, że po trenerskim okiem Brzęczka złapie rytm i będzie prawdziwymi „Rycerzami Wiosny”. By było im łatwiej potrzebne jest nasze kibicowskie ws parcie, dlatego też WSZYSCY PO KARNETY! Pamiętajcie, że kupując wcześniej bilety macie promocyjne ceny!

Z zimowego snu wybudził się jako pierwszy Prezes Cygan, który poinformował: Bez tytułu

Dla wszystkich karnetowiczów klub przygotował jeszcze jedną atrakcję- możliwość zagrania z piłkarzami w LET ME OUT czyli popularnej gry, w której jesteśmy zamknięci w pokoju i musimy szukać wskazówek by się z niego wydostać. Szczegóły na oficjalnej stronie klubu.

Gdzie można kupić karnety i bilety ?

Zapraszamy do sklepu „Strefa GieKSy” na stadionie przy ul. Bukowej (I piętro, p. 145), gdzie w sprzedaży są wszystkie rodzaje wejściówek. Zachęcamy także do odwiedzenia strony bilety.gkskatowice.eu, gdzie do zakupienia są karnety dla nowych karnetowiczów.

Cennik-BILETY-DZIEN-MECZUCennik-BILETY-DZIEN-MECZUCennik-Karnety

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Wlodek — 23 lutego 2016 @ 13:14

    Nie narzekaj swoja droga po co Ci ten szalik z data derbów (Przegranych)-Przy wejsciu na trybuny stały ładne dziewczyny ubrane na czarno i kazdy dostawał taki szal .
    Jesli chcesz dam Ci swój zostawie przed meczem z Arka w Karolinie

  2. mateko — 22 lutego 2016 @ 19:29

    Ładnie Żabole przygrały w huja z tymi szalami dużo osób ich nie dostało a dopłacało do biletów wstyd!!

 

Dodaj komentarz

*